Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu (/Temat-Podatki-Jak-sie-rozliczyc-z-zarobkow-przez-internet-Jak-sie-rozliczyc-z-uploadu-38927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu ! - matiss34 - 12-09-2011 15:42

Takie pytanie, jak ostatnio z CF wyplacilem sobie 14$ i to byLA MOJA PIERWSZA WYPLATA TO MUSZE SIE ROZLICZYC?


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu ! - Lvcas - 05-10-2011 16:48

(12-09-2011 15:42)matiss34 napisał(a):  Takie pytanie, jak ostatnio z CF wyplacilem sobie 14$ i to byLA MOJA PIERWSZA WYPLATA TO MUSZE SIE ROZLICZYC?

Nie.


Ja mam umowy zlecenia, więc jest łatwo. A z dochodu bez umowy wpisuję go zwyczajnie jako: "Inny dochód".


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu ! - nadiya225 - 10-10-2011 09:04

Fajny temat.
Jak dobrze pójdzie to do grudnia wpłynie mi kilka sporych sumek z buxów i raczej na pewno bd przekraczać te magiczne 3 tys.
Dlatego myślę, że jeśli ktoś naprawdę zarabia przez internet powyżej 4000$ to najlepiej pójść do jakiegoś doradcy finansowego czy księgowej, która jest mądra w te sprawy, niech nas rozliczy, weźmie stówkę i mamy z głowy.

Słyszałam już wiele opinii na ten temat, nawet że taki zarobek jest nielegalny ale to bzdura...
Jak US chce, to na wszystko znajdzie paragraf, żeby dostać jakiś procencik Tongue
Osobiście polecam rozliczanie się, bo lepiej oddać im trochę kasy na początku niż później włóczyć się po sądach jak się zaczną zastanawiać skąd student albo bezrobotny ma na nowy samochód Tongue


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu ! - Kalesoniaz - 16-10-2011 13:49

Za jakiś czas rząd ma wprowadzić rozliczanie przez internet, tylko nie wiadomo kiedy to wszystko ruszy... miejmy nadzieję że będzie to dość szybko, nie będzie trzeba się z tymi papierami męczyć i chodzić po różnych okienkach ;p a i tak dla waszej świadomości do tych co myślą że jeżeli np. wypłacili kasę rok temu i do tej pory US się ich nie czepiał, oni mają na to 10 lat...


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu ! - Admin - 16-10-2011 14:02

@up

z tego co mi wiadomo to 5 lat.


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu ! - Karpik - 16-10-2011 14:05

Czytałem temat i dwuznacznie trochę odbieram niektóre odpowiedzi
Odnośnie tematu podatek - niepełnoletność - małe kwoty. Nie mam 18lat, pieniądze zarobione przez internet będzie około 150złotych na miesiąc, przy czym nic takiego jeszcze nie wypłacałem. Czy też muszę się normalnie rozliczać i jak?


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu ! - soluffka - 05-11-2011 14:02

(16-10-2011 14:05)Karpik napisał(a):  Czytałem temat i dwuznacznie trochę odbieram niektóre odpowiedzi
Odnośnie tematu podatek - niepełnoletność - małe kwoty. Nie mam 18lat, pieniądze zarobione przez internet będzie około 150złotych na miesiąc, przy czym nic takiego jeszcze nie wypłacałem. Czy też muszę się normalnie rozliczać i jak?

Też bym chciał znać odpowiedź, bo jestem w podobnej sytuacji...


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu ! - michal2612 - 15-11-2011 21:31

Sorry, że odkopuję ale jak zarobiłem np. 100zl i kasa z Paypala poleciała na konto to też muszę odprowadzać z tego podatek?


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu ! - Killer - 16-11-2011 15:47

przeczytaj cały temat a znajdziesz odpowiedź Smile


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu ! - michal2612 - 17-11-2011 18:25

(16-11-2011 15:47)Killer napisał(a):  przeczytaj cały temat a znajdziesz odpowiedź Smile

okiej, a jak by pieniądze zostałyby na Paypalu, i kupiłbym coś za te pieniądze w jakimś sklepie obsługującym ten system płatności też muszę?