Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]zaproszenia na wp.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]zaproszenia na wp.pl (/Temat-Rozwiazane-zaproszenia-na-wp-pl-3882)



[Rozwiązane]zaproszenia na wp.pl - djgreg - 26-03-2010 12:14

mam problem bo wyslalem duzo osobom na wp zaproszenia i nie dostal nikt ??? a juz z dwa dni minely co robic ???

i czy mozna tak zrobic ze ja wysylam zaproszenie czyli dodaje maila kogos a on rejestruje sie na lockerz nie z tego linku z maila tylko poprostu sam na stronie lockerz bezposrednio podajac oczywiscie ten swoj mail ???

prosze o pomoc ???


RE: zaproszenia na wp.pl - waski88 - 26-03-2010 12:15

zaproszenia na wp nie dochodza


RE: zaproszenia na wp.pl - djgreg - 26-03-2010 13:32

a co z ta rejestracja jak pisalem ???


RE: zaproszenia na wp.pl - szulakaluble - 26-03-2010 14:09

To raczej nie dziala tak. Zeby ci osobe zaliczyło musi ona kliknac w to co dostała na poczte w zaproszeniu i z tego sie zarejestrowac. Jesli zrobi to na własna reke a uzyje tylko tego samego maila to nie bedziesz jej miał w znajomych


RE: zaproszenia na wp.pl - djgreg - 26-03-2010 14:13

kurcze to jaka bzdura mam sporo osob z wp i co kazdemu mam powiedziec ze musza inna poczte zalozyc ???


RE: zaproszenia na wp.pl - sznikers99 - 26-03-2010 14:52

albo sam robisz maila na o2.pl wysylasz zaproszenie a osobie dajesz link ktory masz na mailu tylko pamietaj ty go nie mozesz otworzyc bo sprawdza ip!


RE: zaproszenia na wp.pl - Songoku - 26-03-2010 15:08

Zaproszenia na Wp dochodzą gdyż sam wysyłałem i te osoby się zarejestrowały. Tylko czasami trzeba sprawdzić spam.
A z rejestracją jest tak:
Osoba do której wysyłałeś zaproszenie musi kliknąć w link który znajduje się w zaproszeniu, a później się zarejestrować. Inaczej nie otrzymasz PTZ za osobę która się zarejestrowała na Lockerz i będziesz musiał dłużej zbierać osoby do statusu ZList.


RE: zaproszenia na wp.pl - djgreg - 26-03-2010 16:17

(26-03-2010 15:08)Songoku napisał(a):  Zaproszenia na Wp dochodzą gdyż sam wysyłałem i te osoby się zarejestrowały. Tylko czasami trzeba sprawdzić spam.
A z rejestracją jest tak:
Osoba do której wysyłałeś zaproszenie musi kliknąć w link który znajduje się w zaproszeniu, a później się zarejestrować. Inaczej nie otrzymasz PTZ za osobę która się zarejestrowała na Lockerz i będziesz musiał dłużej zbierać osoby do statusu ZList.

No widzisz a ja naprawde wyslalem sporo zaproszen na wp i ani jeden nie doszedl masakra, ale ten sposob sznkersa99 mi sie podoba i dalej czekam a moze dojda po tygodniu Rolleyes


RE: zaproszenia na wp.pl - waski88 - 26-03-2010 16:47

musisz po prostu poczekac jesli nie dojda to zmiana emaila na inny nie uniknona


[Rozwiązane][Rozwiązane]zaproszenia na wp.pl - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.