Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowegadzety.com oraz Stop Kradzieży Naszych Paczek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowegadzety.com oraz Stop Kradzieży Naszych Paczek (/Temat-Darmowegadzety-com-oraz-Stop-Kradziezy-Naszych-Paczek-38717)

Strony: 1 2 3


RE: Darmowegadzety.com oraz Stop Kradzieży Naszych Paczek - adik0070 - 25-08-2011 15:01

Bardzo sprytne, dzisiaj rano tego nie było, proszę Cie nie rób ze mnie idioty.. nie lubię takiego czegoś.
Zresztą od wtorku śledziłem temat.

Nie chce się tutaj kłócić, ale forum ogólnie jest ok.


@Edit:
Chyba, że mam coś z wyświetlaniem strony..
Screen z 16:05

[Obrazek: wtfjr.jpg]

Ctrl i F5 i post sprzed wczoraj się pojawił.


RE: Darmowegadzety.com oraz Stop Kradzieży Naszych Paczek - Ty27mek - 25-08-2011 15:15

Nie zaprzeczam - od początku tygodnia mamy problem z serwerem i możliwe że czegoś nie wyświetliło, lecz ta sprawa jest już rozwiązywana.


RE: Darmowegadzety.com oraz Stop Kradzieży Naszych Paczek - adik0070 - 25-08-2011 16:50

I bardzo dobrze. Smile


RE: Darmowegadzety.com oraz Stop Kradzieży Naszych Paczek - masterex2 - 26-08-2011 20:45

Polecam to forum Smile)


RE: Darmowegadzety.com oraz Stop Kradzieży Naszych Paczek - Damned - 27-08-2011 19:25

Dopiero co się zarejstrowałam....naprawdę świetne forum Wink Tak trzymać!


RE: Darmowegadzety.com oraz Stop Kradzieży Naszych Paczek - edited - 28-08-2011 23:29

Dobra strona - polecam Wink


RE: Darmowegadzety.com oraz Stop Kradzieży Naszych Paczek - Ty27mek - 28-11-2011 17:39

Dzięki wszystkim za opinie - zachęcam do dalszych komentarzy, może ew. wykorzystam jakieś zastrzeżenia i coś zostanie zmienione ;-)


RE: Darmowegadzety.com oraz Stop Kradzieży Naszych Paczek - tylkojedno - 19-04-2012 14:38

Chce troche odnowić i poruszyć ten temat ponownie. Na temat Poczty Polskiej mam coraz niższą opinie. W tym roku już 2 paczka/list, który do mnie dotarł - nie był w całość, był on naruszony oto poniższy dowód:
[Obrazek: vz604.png]

Ta wielka dziura w kopercie została dopiero zafoliowana w moim mieście, poza tym jest pieczątka że zostało zafoliowane (jak zawsze po fakcie). Ale to nie zmienia faktu że przez tą dziurę, złodzieje z PP robią sobie własność z prywatnych korespondencji. Mam już dosyć ciągłych naruszeń moim prywatnych paczek i kradzieży, tak samo jak bezkarności !

A oto codzienność:



2.





RE: Darmowegadzety.com oraz Stop Kradzieży Naszych Paczek - Pawel Szamotulski - 28-01-2013 18:21

Fajna stronka Smile


RE: Darmowegadzety.com oraz Stop Kradzieży Naszych Paczek - MixKosa - 11-02-2013 10:50

Tak bardzo mi się spodobało twoje forum że nie wytrzymałem i musiałem się zarejestrować beka dużo działów o tematyce zarabiania ale coś mało ludzi aktywnych i link aktywacyjny konta nie chciał przyjść musiałem po prosić o wysłanie jeszcze raz.