Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wupload - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: wupload (/Temat-wupload-38460)



wupload - zon - 11-06-2011 18:05

[Obrazek: wupload.png]
Wupload.com to nowopowstały hosting, który już po kilku tygodniach zjednał sobie sympatie wielu uploaderów i internautów. Charakteryzuje się bardzo dobrymi stawkawi za pobrania, całkiem niezłą prędkością pobierania i stosunkowo łatwą obsługą. Minimalna kwota wypłaty to tylko 10$. Wypłaty są całkowicie automatyczna i mają miejsce tak samo jak w Filesonic we wtorkowy wieczór. Firma, mimo że niedawno powstała, jest w 100% wypłacalna i polecam ją serdecznie szczególnie tym nastawionym na szybki zarobek.

Tabela zarobków:
[Obrazek: wup-st1.png]

Jak rozpocząć swoją przygodę z tym hostingiem?




Wystarczy się zarejestrować. Rejestracja jest darmowa i dostępna dla każdego. Całość trwa ledwie 2-3 minuty i po tym czasie możemy już zarabiać wrzucając nasze pliki oraz publikując linki do nich na forach warezowych, czy też w inny sposób. Zapraszam do rejestracji w czym pomocna będzie poniższa instrukcja.

Instrukcja rejestracji



1. Kliknij w poniższy link służący do zarejestrowania się w Wupload:


Czysty link
lub reflink Smile dobrzy ludzie pomogą ;*
Reflink

2. Po załadowaniu się strony kliknij czerwony przycisk z napisem "Sign Up". Na kolejnych stronach klikasz "Join" oraz "I confirm joing as Uploader"

3. Wypełnij widoczny poniżej formularz:

[Obrazek: wup-reg1.png]

3. Wpisujesz odpowiednio - nickname (Twój logi), e-mail (Twój aktywny adres e-mail), password (Twoje hasło), retype password (ponownie wpisz Twoje hasło) oraz kod zabezpieczający przepisany z obrazka. Zaznacz, że akceptujesz zasady i regulamin i na koniec wciśnij Sign Up by dołączyć do programu!

4. Po zarejestrowaniu się sprawdź skrzynkę e-mail oraz kliknij w link aktywujący konto, który będzie znajdował się w wiadomości od Wupload.

5. Następnie wejdź na stronę Wupload, zaloguj się, aby wprowadzić dane konta Paypal na które będą wpływa Twoje zarobki.


RE: wupload - kovpic - 15-06-2011 17:38

Zapraszam na Wupload.eu - zarabianie w Internecie na upload.


RE: wupload - barteek_93 - 17-06-2011 16:55

Warto wspomnieć że teraz trwa czerwcowa promocja od 11 do 20 czerwca dodają 50% zarobków, a w dniach 21-30 aż 100% ! Big Grin


RE: wupload - zon - 25-06-2011 15:32

oferuje pomoc wzamian za refa Wink


RE: wupload - rasta - 06-07-2011 07:09

chciałem zapytać czy mogę zbierać ile chce te kwoty np uzbierałem już sobie 30$ i czy to jakoś mi przepada czy mogę zbierać bez umiaru i zrobić wypłate którego dnia?


RE: wupload - zon - 06-07-2011 13:31

Jeśli wpiszesz tam w opcjach swój paypal to co środe będą Ci wypłacać automatycznie (jeśli oczywiście przekroczysz kwotę 10$).
Także możesz zrobić tak, że nie podasz adresu paypal to nie będą mieli na co Ci wypłacić i tak kwota będzie się zbierać do momentu aż podasz i w pewną piękną środę zostanie to wypłacone na Twój paypal Smile