Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbiórka Kont Na YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Zbiórka Kont Na YouTube (/Temat-Zbiorka-Kont-Na-YouTube-38417)

Strony: 1 2


Zbiórka Kont Na YouTube - war43 - 10-06-2011 16:12

Witam.
Chciał bym przeprowadzić zbiórkę kont na YouTube .

Co to jest Zbiórka Kont i jakie korzyści mi przynosi?

Zbiórka kont polega na tym że użytkownicy dają po kilka swoich kont za co otrzymują dostęp do wszystkich kont ze zbiórki.
Czyli załóżmy że wzięło udział 20 użytkowników z czego każdy daje po 5 kont.
Mamy 100 kont.
Więc dajesz 5 kont, w zamian za dostęp do 100 kont Smile

Jak wygląda moja zbiórka kont?

*Każdy z użytkowników daje po 3 Konta
*Wziąć udział mogą tylko użytkownicy którzy mają 'trochę' reputacji i są już od jakiegoś czasu na forum (nie wyznaczam dokładnego minimum, tylko tak 'na oko') - Aby zapobiedz takim sytuacjom że ktoś sobie zabiera wszystkie konta.
*W temacie jest napisane ile kont już wzięło udział w zbiórce (aktualizuje gdy tylko mam czas)
*Założone zostają 3 takie tematy (w działach ShareCash / CashFile / FireCash) - Konta są wspólne dla wszystkich działów.
*Gdy chcesz dołączyć piszesz w temacie post w stylu 'przyłączam się' oraz wysyłasz mi na PW loginy i hasła do kont w formacie:
Kod:
LOGIN:HASŁO
LOGIN:HASŁO
*W temacie można się oczywiście także wypowiadać na temat zbiórki.
Przyjmę zarówno wszystkie pochwały jak i krytyki.
Aktualnie kont w zbiórce: 3

Pozdrawiam War43. Wink


RE: Zbiórka Kont Na YouTube - Driver - 10-06-2011 16:15

ja bym sie bał dac tobie konta


RE: Zbiórka Kont Na YouTube - war43 - 10-06-2011 16:17

Właśnie tego się bałem że każdy będzie się bał mi powierzyć konta bo mam niewiele reputacji itd.
Z tym że po co miał bym zabierać te konta jeśli i tak i tak mam do nich dostęp? Smile
Dlatego właśnie proponuje tylko po 3 konta bo więcej każdy będzie się bał zaryzykować, a te 3 konta to i tak nie wieleSmile


RE: Zbiórka Kont Na YouTube - planeta 43 - 10-06-2011 18:08

taa, i ogladaj moje filmiki, etc


RE: Zbiórka Kont Na YouTube - xPietrek - 10-06-2011 18:21

Bezsens. Jeden typ zmieni hasło, zgarnie wszystkie konta i tyle będziecie je widzieć :]
Były już takie akcje, nigdy nie wychodziły. Lepiej samemu kupić, na własne potrzeby. Teraz konta bardzo tanio chodzą.


RE: Zbiórka Kont Na YouTube - Kapitan statku - 10-06-2011 19:49

(10-06-2011 18:08)planeta 43 napisał(a):  taa, i ogladaj moje filmiki, etc
To dajesz 3 nowe konta a np. dać te wszystkie konta Adminowi i on by komentowała albo killerowi.Jerk2


RE: Zbiórka Kont Na YouTube - war43 - 10-06-2011 20:31

(10-06-2011 19:49)Kapitan statku napisał(a):  
(10-06-2011 18:08)planeta 43 napisał(a):  taa, i ogladaj moje filmiki, etc
To dajesz 3 nowe konta a np. dać te wszystkie konta Adminowi i on by komentowała albo killerowi.Jerk2

Oo to też dobry pomysł .
Tylko w pierwszej kolejności Admin by się musiał zgodzić Smile


RE: Zbiórka Kont Na YouTube - Kapitan statku - 10-06-2011 20:44

Albo któryś z global moderatorów .

Albo Dominator atJerk


RE: Zbiórka Kont Na YouTube - mazurrs - 10-06-2011 20:48

up, ty lepiej przejrzyj ten temat Smile http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-Konta-YT-MEGA-PROMOCJA-37899?page=2

Ciekawe co powiedzą twoi rodzicie jak przyjdzie pismo ^^ Bo według mnie nie masz więcej ni 14 lat...

//Nie polecam nikomu zbiórek kont. Tylko traci się swoje nisze.


RE: Zbiórka Kont Na YouTube - n1dor - 10-06-2011 23:46

nie traci sie swoich niszy czlowieku, lecz niestety Polska to kraj glupich dzieciakow, oraz cwanych "doroslych", ktorzy aby zarobic to musza kogos oszukiwac, czyli w tym wypadku zamiast dzielic sie kontami wola je ukrasc tylko dla siebie. Ale gdzie tutaj sie traci swoje nisze to nie wiem, wiekszosc z was, i tak nie posiada zadnych niszy konkretnych, a Ci ktorzy maja nisze, to nie potrzebne sa im zbiorki kont, poniewaz maja wlasne Big Grin