Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Witam, mam wielką prośbę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Witam, mam wielką prośbę (/Temat-Witam-mam-wielka-prosbe-38322)



Witam, mam wielką prośbę - planeta 43 - 08-06-2011 07:24

chcę założyć konto bankowe w Lucas banku,pytania to czysię opłaca i - chcę je założyć przez internet, co zrobić żeby wszystkie papiery przysłali pocztą a nie kurierem???


RE: Witam, mam wielką prośbę - Kapitan statku - 08-06-2011 10:11

Muszą Ci przysłać kurierem wraz z tokenem.

P.S- Mama Ci pozwoliła?


RE: Witam, mam wielką prośbę - dawidpg - 08-06-2011 16:33

w Lucas Banku się nie opłaca, bo takiego banku nie ma. Jak już to Lukas Bank który imho ma nieopłacalną ofertę. Sądząc po jakości postu, to raczej kolega chce sobie założyć konto "i rzeby rodzice nie wjedzieli". Niestety, każdą umowę nie ważne w jakim banku naziemnym trzeba podpisać w oddziale / przy kurierze (w przypadku tego tematu, rodzic z dowodem będzie obowiązkowy).

Lukas Bank nie ma ciekawych ofert moim zdaniem.

Lepiej się zastanów nad kontem BZWBK <30 w którym jest absolutnie wszystko za darmo(kartą trzeba raz na miesiąc zapłacić gdzieś za dowolną kwotę[nawet paczka tic taców może być], inaczej naliczą śmieszne 3zł/mc) bądź mBank - j.w tylko że trzeba zapłacić kartą za 100zł w miesiącu, inaczej wezmą 2zł/mc. Wada mBanku [która go skreśliła w moim przypadku] - brak oddziałów naziemnych, w sprawach pieniędzy trzeba czasami kiedyś porozmawiać w 4 oczy. Coś więcej o bzwbk ? pisz pw, bo jestem ich klientem już jakiś czas.


RE: Witam, mam wielką prośbę - olennnkaaa - 09-06-2011 11:48

Bzdury gadasz, w mbanku nie trzeba płacić kartą nigdzie, a i tak masz darmowe konto. Sama takie mam od 3 lat i jeszcze nigdy nie zabrali mi nawet złotówki.


RE: Witam, mam wielką prośbę - erold - 09-06-2011 12:19

Ja ci polecam osobiscie złozenie w BZ WBK. Poczytaj na ich stronie co oferują.


RE: Witam, mam wielką prośbę - Raperrek - 09-06-2011 18:20

polecam założenie konta w inteligo.pl, największy i najlepszy bank internetowy.


RE: Witam, mam wielką prośbę - xPietrek - 09-06-2011 18:36

(09-06-2011 11:48)olennnkaaa napisał(a):  Bzdury gadasz, w mbanku nie trzeba płacić kartą nigdzie, a i tak masz darmowe konto. Sama takie mam od 3 lat i jeszcze nigdy nie zabrali mi nawet złotówki.

Nie czytasz newsów ;p
Cytat:Witamy,
informujemy, że od 1 sierpnia 2011 r. wprowadzamy miesięczną opłatę za korzystanie z karty debetowej w wysokości 2 PLN.

Wspomniana opłata nie obejmie Klientów, którzy mają aktywną usługę "Wypłaty ze wszystkich bankomatów", dlatego jeśli korzystasz z bankomatów, warto aktywować usługę.

Innym sposobem na uniknięcie opłaty za kartę jest wykonywanie w ciągu miesiąca płatności bezgotówkowych dowolnymi kartami mBanku (debetowymi, kredytowymi i wirtualnymi) na łączną kwotę 100 PLN.



RE: Witam, mam wielką prośbę - Damien - 18-06-2011 20:59

Ich oferta nie jest zła, mimo wprowadzonych opłat, są droższe banki Wink


RE: Witam, mam wielką prośbę - TorRenT - 22-06-2011 11:44

ing.pl Big Grin


Witam, mam wielką prośbę - Hybrid1990 - 05-02-2021 16:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.