Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Playstation 4 oficjalnie zapowiedziane ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Playstation 4 oficjalnie zapowiedziane ! (/Temat-Playstation-4-oficjalnie-zapowiedziane-37837)



Playstation 4 oficjalnie zapowiedziane ! - mikolaj90 - 28-05-2011 16:03

[Obrazek: ps4-605x298.jpg]

No i stało się to, co przez kilka ostatnich miesięcy było tematem tabu. Potwierdzono istnienie urządzenia, któremu Sony stanowczo jeszcze w marcu zaprzeczało. Nie będziemy przedłużać, konsola PlayStation 4 jest już oficjalnie w produkcji!
Informację tę przekazał inwestorom firmy sam wiceprezes Sony, Masaru Kato. Jest to więc oficjalna i w pełni potwierdzona u źródła informacja. Powód przekazania światu owej informacji, w niespełna 5 lat po premierze PlayStation 3, które rzekomo "wciąż ma się świetnie i nie doszło jeszcze do półmetka swej egzystencji"? W przeciągu ostatnich 12 miesięcy kalendarzowych, wydatki Sony Computer Entertainment w segmencie badania oraz wdrażania najnowocześniejszych technologii do produktów japońskiego giganta, skoczyły o kilkadziesiąt procent w górę, co mogło zaniepokoić potencjalnych kupców akcji Sony oraz inwestorów. Informacja ta jest swego rodzaju "oczyszczeniem", a przy okazji wspaniałą informacją dla graczy. Chociaż nie, czekajcie, to na pewno wspaniałe wieści?
Project Cafe, czyli Wii 2, pokazane zostanie światu już na tegorocznych targach E3, czyli... za niespełna dwa tygodnie! Oficjalnie potwierdzono prace nad PlayStation 4 nadeszło dziś, więc prawdopodobnie już za rok ujrzymy ją w całej okazałości, także na E3. Co najciekawsze, wszyscy obstawiali, że to Microsoft pierwszy wyskoczy z zapowiedzią nowej konsoli, teoretycznie to przecież Xbox 360 jest technicznie zacofany względem PlayStation 3, ale gigant z Redmond milczy i zachowuje pokerową twarz...
Gotowi na kolejną generację konsol?

Komentarz ode mnie: Czytałem chyba też o tym na Gry-Online i oglądałem filmik i news mówi prawdę, ps4 jest oficjalnie w produkcji i będzie o tej konsoli dużo gadki na tegorocznych targach E3 w czerwcu.



RE: Playstation 4 oficjalnie zapowiedziane ! - Bolt - 28-05-2011 16:18

e tam, jakoś mnie to nie jara. Raz że z ps3 już jestem zadowolony to po wyjściu ps4 jedyne gry jakie będą wychodzić to co rok fifa, nba i nhl... A dać zaraz 2 czy 2,5 kafla za konsole to trzeba być ostro zdesperowanym, więc po prostu postaram się czerpać zabawę z ps3 tyle ile tylko będzie się dało. Mam nadzieje że chociaż ze 3 lata


RE: Playstation 4 oficjalnie zapowiedziane ! - Morfit - 28-05-2011 16:20

Zacznijmy mikołaj, od tego, że w innym newsie jest napisane, że ktoś z Sony powiedział że to jest jedynie PLOTKA.


RE: Playstation 4 oficjalnie zapowiedziane ! - Bolt - 28-05-2011 16:30

to że powiedział że to plotka to też może być plotka. Ale nie o tym jest ten temat Smile


RE: Playstation 4 oficjalnie zapowiedziane ! - mikolaj90 - 28-05-2011 16:40

A nie wiem czy plotka czy nie, czytałem, że info oficjalne Smile Powiem tak, ps4 może sobie wychodzić, przecież ja im nie zabronię, będzie z miesiąca na miesiąc tanieć i tanieć i wtedy będzie trzeba pomyśleć. Chociaż Morfit może mieć rację, na ps3 jest move to kompletnie bez sensu byłoby wydawanie kolejnej konsoli, ale na razie ps3 się trzyma i nie ma żadnych wielkich problemów.


RE: Playstation 4 oficjalnie zapowiedziane ! - mariio - 05-07-2011 22:41

ps4 pewnie bd kompatybilne z kontrolerami ps3 więc nie macie się co martwić że move nie bd działać Tongue
i nowy napęd bd, który bd odczytywać płyty 1 TB Big Grin ( płyta 1TB - nie mieści mi się to jeszcze w głowie ale zobaczymy )


RE: Playstation 4 oficjalnie zapowiedziane ! - Driver - 06-07-2011 00:10

MORFIT , obyś mial racje Smile


RE: Playstation 4 oficjalnie zapowiedziane ! - Bolt - 06-07-2011 17:56

Do speca mario, martwimy się jedynie o to, że znów trzeba będzie wydać kasę na konsolę bo na ps3 będą wychodzić tylko fifa, nba i nhl co rok. Dziękuję bardzo, ale nie, mam nadzieję że ps4 pojawi się najszybciej za 2-3 lata


RE: Playstation 4 oficjalnie zapowiedziane ! - mikolaj90 - 06-07-2011 18:04

Ja mam nadzieje i chciałbym, żeby wszyło jak najszybciej. A dlaczego ? Rzygać się chce, jak się czyta w kółko co 3 news na ps3site i innych stronach, jak te bachory marudzą na temat ps3. Dla przykładu, szwedzkie studio DICE, battlefield 3 będzie lepszy na PC pod względem grafiki, gdyż konsole to stare maszyny. Fakt, stare ale jare, z nich można wyciągnąć o wiele więcej tylko studia nie umieją robić gier pod konsole. Po drugie, wszyscy marudzą, że grafika na ps3 jest słabiutka, niech ps3 się lepiej schowa. To po cholerę kupują konsole i marudzą ? Podsumowując niech wyjdzie już ps4, oczywiście cena z 2000 zł i przestaną w końcu marudzić, że grafika jest słaba, a i studia gier może się nauczą robić ,,ładniejsze gry" chociaż dla mnie grafika na ps3 jest o wiele razy lepsza w niektórych grach niż na PC.

Ps. Również przed chwilą czytałem, że Ubisoft płacze bo na tej generacji konsol słabo wypadnie nowy Assassins Creed Revelations. (przepraszam, jeżeli zrobiłem błąd w tytule) No po prostu to jest jakaś paranoja !