Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cupsell.pl - Zarabianie Na Kreatywności! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Cupsell.pl - Zarabianie Na Kreatywności! (/Temat-Cupsell-pl-Zarabianie-Na-Kreatywnosci-37565)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: cupsell.pl - pytanie - marleyka - 28-02-2014 20:28

Dokładnie osoba w wieku od 13 lat może podjąć pracę na umowę o dzieło.

"Umowa o pracę a umowa o dzieło to są umowy podlegające zupełnie różnym Kodeksom. Umowa o pracę podlega pod Kodeks Pracy, a umowa o dzieło podlega pod Kodeks Cywilny. Wg Kodeksu Cywilnego osoba w wieku 13-18 lat może zawierać umowy w ograniczonym zakresie. Ale w praktyce ta ograniczoność nie dotyczy umów o dzieło - tak więc jeśli 14-latek zawrze taką umowę, to będzie ona ważna."

źródło: mój prawnik Smile


RE: Zarabiaj na własnych koszulkach ! - JCDenton - 17-03-2015 14:24

W sieci jest całkiem sporo darmowych materiałów, które możesz umieścić na swoich koszulkach całkiem legalnie. Polecam wpis na ten temat na moim blogu o zarabianiu.
U mnie lawina cuspell już ruszyła


Zarabianie na cupsell - radmatuszewski - 18-09-2016 19:05

Witam, mam małe pytanie. Chciałbym zacząć zarabiać na Cupsell. Wzory pobieram w postaci zdjęć ze stron, które umożliwiają używanie pobranych plików nawet w celach komercyjnych. Jednak moje pytanie brzmi : Czy Cupsell dopuszcza takie rozwiązanie?


RE: Zarabianie na cupsell - sulliwan93 - 18-09-2016 19:22

Raczej tak. Znakow towarowych, wizerunków, log itp do ktorych nie masz praw nie możesz używać.


RE: Zarabianie na cupsell - rachman - 18-09-2016 19:34

Z tego co wiem ich interesuje tylko czy działasz legalnie. Jak wg licencji możesz używać do takich celów grafik to ich to rybka. Raczej się orientuj czy dana grafika w licencji ma zgodę na takie czy takie wykorzystanie a cupsella wtedy to nie obejdzie.


RE: Zarabianie na cupsell - radmatuszewski - 18-09-2016 19:51

(18-09-2016 19:22)sulliwan93 napisał(a):  Raczej tak. Znakow towarowych, wizerunków, log itp do ktorych nie masz praw nie możesz używać.

(18-09-2016 19:34)rachman napisał(a):  Z tego co wiem ich interesuje tylko czy działasz legalnie. Jak wg licencji możesz używać do takich celów grafik to ich to rybka. Raczej się orientuj czy dana grafika w licencji ma zgodę na takie czy takie wykorzystanie a cupsella wtedy to nie obejdzie.

Napisane jest tylko, że mogę używać w celach komercyjnych. Z waszych postów wnioskuję, że cupsell się nie przyczepi. Dzięki.

Można zamknąć.


Sklep na cupsellu:opinie - Krizas1900 - 23-07-2017 23:58

Witam ostatnio postanowiłem założyć sklep na platformie cupsell.pl .Od tamtego czasu razem ze wspólnikiem wykonaliśmy kilka wzorów.Które według nas są dość ciekawe.
Prosiłbym o opinie o wzorach i co ewentualnie można by zmienić Wink
A także jak dobrze wypromować taki sklep?
Pozdrawiam Wink)

bejoke.cupsell.pl/k/all


RE: Sklep na cupsellu:opinie - Mariuszeek - 24-07-2017 00:37

Hmmm całkiem fajny wzory Big Grin któryś z was jest grafikiem?


RE: Sklep na cupsellu:opinie - Krizas1900 - 24-07-2017 23:41

Żaden z nas nie jest profesjonalnym grafikiem Smile


RE: Sklep na cupsellu:opinie - Leśniczy - 25-07-2017 01:44

Widać. Nie wiem czy Mariuszek chciał być miły, czy po prostu jak wiele ludzi nie ma za grosz zmysłu estetycznego, niestety (a dla was stety). Wasz sklep niczym nie zachęca. Wzory jak z generatorów, szczególnie rzucił mi się w oczy wzór "ryba", znany w necie jako mem "bait"

Nie ma sensu żebyście brandowali koszulki swoim napisem (bo trudno to nazwać logo) skoro nikt was nie zna. beJOKE - właściwie to co to ma znaczyć, bądź żartem? W takich koszulkach najprędzej. Pójdźcie w jakość, a nie ilość wzorów i wyświechtanych sloganów.

Żeby nie było, że tak tylko pusto hejtuję, popatrzcie sobie na sklep jednego z moich idoli jeśli chodzi o projektantów graficznych w PL - mianowicie GOUDA WORKS (do znalezienia na fejsie lub google). Koleś jak wypuszcza serię powiedzmy 100 t-shirtów, to rozchodzą się w 12h, a goni je po 60-70zł/szt.

Po pierwsze pomysł, po drugie wykonanie - bo spieprzyć dobry pomysł jest łatwo.

Myśleliście o czymś innym niz Cupsell? Też się do niego przymierzałem, ale ich cennik przytłacza. Żeby mieć 10zł marży z koszulki (i to brutto), to trzeba ją wystawić za prawie 5 dych, do tego zawyżone ceny przesyłki i robi się 70 za średniej jakości t-shirt - dla mnie dramat.