Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozmowa użytkownika z Anthonym przez Skype - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Rozmowa użytkownika z Anthonym przez Skype (/Temat-Rozmowa-uzytkownika-z-Anthonym-przez-Skype-37435)

Strony: 1 2


Rozmowa użytkownika z Anthonym przez Skype - Tech - 20-05-2011 22:51

Pewien Amerykanin o nicku "Mierd2" z Talkprizes na jednym z restocków wygrał rozmowę z Anthonym przez Skype i postanowił nagrać całe spotkanie.

Filmik:
[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=45GwVJ1zYAU&feature=player_embedded[/my-youtube]

Jak dla mnie to trochę przegadali o dupie marynie zamiast zadać jakieś śmieszne/niewygodne dla lck pytania. Jedynie na początku było ciekawe "pytanie" - okazało się, że Anthony nie zna skrótu TP, ani też samego forum z pełnej nazwy, ciekawe czy chociaż wie co to LRC Jerk


RE: Rozmowa użytkownika z Anthonym przez Skype - Yanke$ - 21-05-2011 09:53

Zajebista sprawa taka rozmowa ;-) dobry pomysl lockerz. dzieki za podzielenie sie, Tech, lap plusa Wink


RE: Rozmowa użytkownika z Anthonym przez Skype - paskur - 21-05-2011 09:54

ten gość się tak denerwuje

@up

co takiego swietnego jest zeby z nim pogadaC?


RE: Rozmowa użytkownika z Anthonym przez Skype - Admin - 21-05-2011 09:55

w domu chetnie zobacze, teraz jestem na uczelni wiec bez glosu nie bedzie efektu.

We wtorek ja mam umowiona rozmowe z davem 2


RE: Rozmowa użytkownika z Anthonym przez Skype - Jumper002 - 21-05-2011 11:17

jak ktoś zna lepiej angielski to niech napisze co tam ciekawego w tej rozmowie ;p nie wszyscy ogarniają angielski ;p


RE: Rozmowa użytkownika z Anthonym przez Skype - omisiu - 21-05-2011 11:31

Sweet xD


RE: Rozmowa użytkownika z Anthonym przez Skype - Tech - 21-05-2011 11:48

(21-05-2011 11:17)Jumper002 napisał(a):  jak ktoś zna lepiej angielski to niech napisze co tam ciekawego w tej rozmowie ;p nie wszyscy ogarniają angielski ;p

Na początku:
Mierd: Mam dla ciebie przypadkowe pytanie - mógłbyś wybrać 2 przypadkowe litery?
Anthony - AA?
M: ja wybrałbym TP
A: co to oznacza?
M: Pewne miejsce zwane Talkprizes
A: Słodko, o co z tym biega?
M: Nic, po prostu musiałem zadać to pytanie Smile

Potem głównie Anthony podtrzymuje rozmowę, pyta się gościa gdzie mieszka (NY), czy lubi hokej, czy oglądał już Marcy na Lockerz . Tam gdzieś w międzyczasie przewija się Dave i jakiś Rodney. Potem rozmawiają na temat dailies, odpowiadają na pytania, raczej mało ciekawe, dowiadujemy się, że Anthony kupił właśnie PS3 (może go ktoś znajdzie w PSN Tongue). Potem pyta się czy Odyss jeszcze żyje, okazuje się, że został w Pittsburgu (Anthony jest w Seattle obecnie).


Jak widać, wyraźnie nie mają o czym porozmawiać. Dlatego też powstał ten temat: http://zarabiam.com/Temat-Rozmowa-Admina-Forum-z-Ekip%C4%85-Lockerz-sugestie-37455 by we wtorek rozmowa z Bananem była ciekawsza Tongue Wpisujcie tam swoje pomysły.


RE: Rozmowa użytkownika z Anthonym przez Skype - rlk120 - 25-05-2011 20:07

No i jak tam rozmowa Admina z Anthonym ? Tongue


RE: Rozmowa użytkownika z Anthonym przez Skype - DDK - 25-05-2011 21:21

(25-05-2011 20:07)rlk120 napisał(a):  No i jak tam rozmowa Admina z Anthonym ? Tongue

Przełożona na ten wtorek co bedzie, ponieważ wg. lockerz "banan nie pojawił sie na skype" ...


RE: Rozmowa użytkownika z Anthonym przez Skype - Morgoth2 - 25-05-2011 21:41

Mierd nie wygrał tej rozmowy facepalm
popraw to, okłamujesz userów Tongue