Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lista uzytkowników z którymi można przeprowadzić transakcję - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lista uzytkowników z którymi można przeprowadzić transakcję (/Temat-Lista-uzytkownikow-z-ktorymi-mozna-przeprowadzic-transakcje-37342)

Strony: 1 2


Lista uzytkowników z którymi można przeprowadzić transakcję - planeta 43 - 19-05-2011 18:17

proponuję stworzyć listę użytkowników którzy przeprowadzili conajmniej 5 dużych transakcji i są "pewniakami". Propozycję tę determinuję tym że zostałem oszukany przez Kogiego na 100 zl.

Lista użytkowników(poza moderatorami itp):

??


RE: Lista uzytkowników z którymi można przeprowadzić transakcję - InTeR - 19-05-2011 18:40

Po co taka lista? Wink
Przecież można pomyśleć logicznie..
Zostałeś oszukany przez KoGiego który się zapewne pod kogoś podszył, bo jeśli nie to byś zauważył, że jest zbanowany.
Stworzysz listę, KoGi się podszyje i znowu płacz...

Proponowałem Adminowi stworzenie podstrony gdzie byłby spis GG użytkowników z zakrytymi ost. 2 lub 3 znakami ale nie mają czasu Wink
Mam nadzieje, że takie coś powstanie, ponieważ coraz więcej oszustw.


PS. Dołączył: Wczoraj więc się domyślamy wszyscy Smile


RE: Lista uzytkowników z którymi można przeprowadzić transakcję - planeta 43 - 19-05-2011 18:52

Inter

Ok, Twoj Pomysl Lepszy, Co Na To Admin?


RE: Lista uzytkowników z którymi można przeprowadzić transakcję - Marello - 19-05-2011 19:00

@InTeR @planeta 43

To zróbcie.


RE: Lista uzytkowników z którymi można przeprowadzić transakcję - InTeR - 19-05-2011 19:04

(19-05-2011 19:00)Marello napisał(a):  @InTeR @planeta 43

To zróbcie.

Tematu nie ma sensu Wink Co do podstrony to Admin mówił, że Wy nie macie czasu. Gdybym miał udostępnioną taką jakąś właśnie podstronę to czemu nie? Admin zrobiłby temat, że można się dodać do listy, gg wysyłane na PW do mnie a ja co wieczór czy tam dwa dodaje numery bo to dużo roboty przecież nie jest "kopiuj, wklej".

Mam nadzieje, że tam szepniesz coś Adminowi bo naprawdę duuuużo osób jest oszukiwanych i to o duże sumy...


RE: Lista uzytkowników z którymi można przeprowadzić transakcję - Bolt - 19-05-2011 19:07

nie, nie, nie... macie tu taki piękny poddział. Widać kto jest zaufany i z kim kupować: http://zarabiam.com/forumdisplay.php?fid=249


RE: Lista uzytkowników z którymi można przeprowadzić transakcję - InTeR - 19-05-2011 19:09

(19-05-2011 19:07)Bolt napisał(a):  nie, nie, nie... macie tu taki piękny poddział. Widać kto jest zaufany i z kim kupować: http://zarabiam.com/forumdisplay.php?fid=249

Kurcze chyba nie zrozumiałeś Wink Chodzi o listę numerów GG aby nie było sytuacji "podszywania się". Fakt komentarze są dobre ale po co one jak wiele osób się "daje" bo ktoś się podszyje?


RE: Lista uzytkowników z którymi można przeprowadzić transakcję - paskur - 19-05-2011 19:10

kur ludzie bez sensu jakies listy, WYSTARCZY ROBIC TRANSAKCJE Z GLOWA, ale widze ze nie wszyscy to potrafia


RE: Lista uzytkowników z którymi można przeprowadzić transakcję - Bolt - 19-05-2011 19:11

i co za problem inter? piszesz do tego pana Kowalskiego by napisał coś na sb i masz wszystko...


RE: Lista uzytkowników z którymi można przeprowadzić transakcję - InTeR - 19-05-2011 19:19

(19-05-2011 19:11)Bolt napisał(a):  i co za problem inter? piszesz do tego pana Kowalskiego by napisał coś na sb i masz wszystko...

No jak chcesz, ale o tym też trochę napisałem w innym temacie.
Chociaż taka lista na pewno wielu osobom by się przydała Cool