Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 31-01-2015 17:33

Wypłaty będą szły od początku przyszłego tygodnia Smile
Istnieje jeszcze możliwośc otrzymania wypłaty w dniu dzisiejszym - Paypal


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - rozekrr - 04-02-2015 13:50

Które 2 mirrory obecnie najlepiej konwertują u Was?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Kiljan - 25-02-2015 16:44

Niebawem dodana zostanie nowa domena - megadown.co.uk będzie to kolejna domena dla wyglądu mirrora megadown.us. Ze względu, że jest to najpopularniejszy mirror nowa domena powinna znacznie ułatwić promocję. Stara domena oczywiście zostaje.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Max998 - 25-02-2015 22:58

U mnie bardzo dobrze wpadają pobrania z mwfiles, niemal 90% to właśnie pobrania z tego mirrora.
Fajnie by było i jego nieco odświeżyć bo obecny wygląda jakby był zrobiony w paincie - czcionka itp. Smile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - rooney997 - 07-03-2015 12:39

Mam pytanie czy jest jakiś poradnik o stronie FireCash bo bardzo mi się ona podoba a za bardzo nie wiem jak rozpoczać ? :/


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 07-03-2015 14:38

Najlepiej napisz do jakiegoś naszego mentora, który bezpośrednio Cie wprowadzi i pomoże zacząć Smile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Diqtion - 07-03-2015 14:45

@rooney997, http://zarabiam.com/Temat-Do-wszystkich-szukajacych-mentora-i-chcacych-zaczac-w-PPA-109694 Wink


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Max998 - 13-04-2015 22:47

Nie wiedziałem gdzie więc zapytam tutaj by nie robić nowego tematu.

Otóż..

Czasami zdarza się, że wpadają mi stawki widomo tzn. nie ma napisanego kraju czym to jest spowodowane?

Jakieś zmienne IP czy nie wiem internet w telefonie z WiFi na stacji benzynowej? Policja?! :o Big Grin


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Kiljan - 13-04-2015 22:56

(13-04-2015 22:47)Max998 napisał(a):  Nie wiedziałem gdzie więc zapytam tutaj by nie robić nowego tematu.

Otóż..

Czasami zdarza się, że wpadają mi stawki widomo tzn. nie ma napisanego kraju czym to jest spowodowane?

Jakieś zmienne IP czy nie wiem internet w telefonie z WiFi na stacji benzynowej? Policja?! :o Big Grin

Czasami geolokalizacja nie zadziala prawidlowo i wtedy zdarzaja sie puste kraje


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Squall112 - 14-04-2015 15:21

Na samym yt da radę jeszcze zarobić? Tongue