Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Onyke - 31-05-2014 13:56

Jak długo się czeka na odpowiedź na wysłanego ticketa?
Miał może ktoś z Was problem ze "strzałkami" (poprzednie/następne oferty) we własnym gatewayu? Na podglądzie wszystko działało ok, ale po zatwierdzeniu miejsce "klikalne" jest całkiem gdzie indziej.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Kiljan - 31-05-2014 17:13

(31-05-2014 13:56)Onyke napisał(a):  Jak długo się czeka na odpowiedź na wysłanego ticketa?
Miał może ktoś z Was problem ze "strzałkami" (poprzednie/następne oferty) we własnym gatewayu? Na podglądzie wszystko działało ok, ale po zatwierdzeniu miejsce "klikalne" jest całkiem gdzie indziej.

Najlepiej pisz bezposrednio na [email protected] to znacznie szybciej będzie.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Leniwiec - 17-06-2014 11:36

Który mirror jest obecnie najbardziej godny uwagi? Czy to obojętne? Nie jestem teraz na czasie, ale chciałbym się też dowiedzieć czy nadal na wszystkich do pobrania pliku wymagane jest wypełnienie oferty 2 razy?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - jannowak - 01-08-2014 15:41

Hej, czemu mój polecony został nagle odpięty ?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - vertmar - 06-08-2014 08:20

hmmm, czyli najniższa stawka to ~ 0,25$ ? mam na kompie wiele własnych plików więc hmmm ^^ byłoby słitaśnie xD jej xD


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Tochkan - 10-08-2014 21:48

Pamiętne czasy Smile
[Obrazek: 4ntvYoc.png]


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - ketiow - 18-08-2014 18:50

Mam pytanko jaka jest licencja na programy bez praw autorskich np czy mogę uploadowac Linux ubuntu i zarabiać na ściąganiu ?
Przepraszam za taki offtop jednak musze przyznać ze stawki kuszące.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Kiljan - 18-08-2014 21:25

prawa autorskie a rodzaj licencji to co innego, jednak moge powiedziec ze smialo mozesz


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - damianus627 - 31-08-2014 23:53

Na Firecash coś z czasem jest nie tak. Wyplacilem kasę a wypłata została zapisana z czasem o 12 minut późniejszym od zegara na FC.


Odp: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Damkofr - 23-09-2014 23:35

na jakim hostingu macie najwiekszą konwersje?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2