Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - exxthc - 30-03-2014 16:37

[Obrazek: Dumbledore_vs_Voldemort.gif]

FIRECASH 1:0 ATAKUJACE_WACKY


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Spamer-pl - 02-05-2014 11:27

co jest ?
cytat 1 posta....

Szczegóły:
- Wypłata na PayPal,
- Wypłata od 10$,


a na stronie przy próbie wypłaty
Minimalna kwota do wypłaty przez PayPal to $100

jak dla mnie temat do kosza bo nie aktualny wprowadzający w błąd każdego nowego użytkownika

sprzedam konto na koncie 30 USD


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Kiljan - 02-05-2014 22:12

(02-05-2014 11:27)Spamer-pl napisał(a):  co jest ?
cytat 1 posta....

Szczegóły:
- Wypłata na PayPal,
- Wypłata od 10$,


a na stronie przy próbie wypłaty
Minimalna kwota do wypłaty przez PayPal to $100

jak dla mnie temat do kosza bo nie aktualny wprowadzający w błąd każdego nowego użytkownika

sprzedam konto na koncie 30 USD
Wypłata na wszystkie procesory poza paypal = 10$
paypal = 100$ ze względu na częste problemy.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 03-05-2014 11:07

Zepnijcie się w ten weekend!!!!
Negocjujemy dużą przedpłatę z reklamodawcą. Pozwoli ona na szybsze wypłaty dla Was.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Blancik100gxd - 03-05-2014 21:23

Na ile jest gwarancja w laserze ? Dostałem 2,5 miesiaca temu i juz go ch** strzelił a mało co sie bawilem, ogolnie to troche szajs ten laser- strasznie slabo swiecie. Kiedy mam wysłać po reklamacje i mam nadzieje ze opłacicie przesyłke w dwie strony + liczę na jakiś mały fancik w celach przeprosin


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - create - 04-05-2014 00:14

(03-05-2014 21:23)Blancik100gxd napisał(a):  Na ile jest gwarancja w laserze ? Dostałem 2,5 miesiaca temu i juz go ch** strzelił a mało co sie bawilem, ogolnie to troche szajs ten laser- strasznie slabo swiecie. Kiedy mam wysłać po reklamacje i mam nadzieje ze opłacicie przesyłke w dwie strony + liczę na jakiś mały fancik w celach przeprosin

Nie zartuj ze wysylasz laser w reklamacje warty hmm 20zl? To jest forum o zarabianiu gdzie przecietny uzytkownik tego forum 20zl zarabia w ciagu .. godziny? Juz nie rob z siebie takiego milorda ze czepiasz sie ze laser nie swieci jeszcze po 3 miesiacach uzytkowania.. no stary prosze cie, kazdy cie tu wysmieje w tym momencie.

Pozdrawiam


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Kiljan - 04-05-2014 16:36

(03-05-2014 21:23)Blancik100gxd napisał(a):  Na ile jest gwarancja w laserze ? Dostałem 2,5 miesiaca temu i juz go ch** strzelił a mało co sie bawilem, ogolnie to troche szajs ten laser- strasznie slabo swiecie. Kiedy mam wysłać po reklamacje i mam nadzieje ze opłacicie przesyłke w dwie strony + liczę na jakiś mały fancik w celach przeprosin

Gwarancji na gadżety nie ma, tak samo jak nie ma jej na wygrane w restockach przedmioty, ponieważ nie jest to żadna sprzedaż. A jeśli laser słabo świeci to proponuję wymienić baterie, w 99% przypadków pomaga, ponadto chcesz powiedzieć, że przez 2.5 miesiąca laser działał i nagle przestał a praktycznie go nie używałeś? Jeśli chcesz możesz nam odesłać ten wraz z danymi to wyślemy Ci nowy, no chyba, że ten będzie działający to dostaniesz go z powrotem.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - exxthc - 04-05-2014 22:54

(03-05-2014 21:23)Blancik100gxd napisał(a):  Na ile jest gwarancja w laserze ? Dostałem 2,5 miesiaca temu i juz go ch** strzelił a mało co sie bawilem, ogolnie to troche szajs ten laser- strasznie slabo swiecie. Kiedy mam wysłać po reklamacje i mam nadzieje ze opłacicie przesyłke w dwie strony + liczę na jakiś mały fancik w celach przeprosin

Maaarne prowo Undecided


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Darven - 08-05-2014 15:06

Jestem totalnie zagubiony....Jak się tu zarabia? Wrzuciłem plik....i nie mam żadnego linku który mógłbym wysłać innym ludziom.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Magnus - 11-05-2014 20:33

(08-05-2014 15:06)Darven napisał(a):  Jestem totalnie zagubiony....Jak się tu zarabia? Wrzuciłem plik....i nie mam żadnego linku który mógłbym wysłać innym ludziom.
Tak wysyłasz link, File Manager tam masz swoje pliki, następnie klikasz ikonkę z literką i (jak najedziesz myszką to pojawi Ci Show detalis kliknij, na dole masz link z Twoim wrzuconym plikiem), raczej udostępniasz go w różny sposób, aby ludzie wypełnili ankietę (aby pobrać Twój plik) treść musi być chwytliwa. Na forum jest wiele poradników, oraz ludzi którzy mogą mentorować (opcja Szukaj na górze forum <------- POLECAM, na pewno pomoże)