Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Kiljan - 08-01-2014 18:05

(08-01-2014 12:29)asiorek napisał(a):  Kiedy mozna sie spodziewac przesylek z fire profit?

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Na dniach będziemy realizować pierwsze zamówienia ponieważ obecnie trwa pakowanie.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - milly93 - 11-01-2014 16:54

Mam pytanie. Czy w serwisie firecash, można zobaczyć ile mam wejść do danego linku do pobrania, nie chodzi mi o ilość pobrań, tylko ilość samych wejść?
Szukam wszędzie ale nie mogę znaleźć.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - etokox - 11-01-2014 17:01

Tak można.
...../profil/statistics-files-conversion - Konwersja Plików
i tam przy pliku masz Pobrania/Na kliknięcia w link
[Obrazek: 96819893765248446399.png]
POBRANIA
ILOŚĆ WEJŚĆ


Odp: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - asiorek - 12-01-2014 01:28

Ja mam takie pytanie, czy aplikacja bedzie jakos ulepszona ? Zakup takiej aplikacji za te 3 zl to nibyy nic ale jednak duzo. Spodziewalem sie czegos wiecej niz rozciagnietego logo fc i kawalka kodu ( kod ktorego raczej nie powinno byc widac w aplikacji dla uzytkownika ) plus kilka linijek tekstu z zarobkami. Nie mozna by bylobwstawic takiej tabelki jak jest na FC ? Lub chociazby sygnaturki z podzialem na today, yesterday month i all time. Bo jak narazie jest malo przejrzysta, potrafi przymulic , mialem problem z zalogowaniem ( po wpiasniu danych wywalilo do pulpitu) czyli w skrocie troche sie zawiodlem :\


Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - MartinS - 12-01-2014 01:53

asiorek, o czym Ty mówisz? Pliki do kupienia w FireShopie nie są własnością FireCash. Jakiekolwiek uwagi kieruj do właścicieli wystawionych w fireshopie rzeczy.


Odp: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - asiorek - 12-01-2014 12:47

Nie mam nic do FC tylko wystawilem poprostu swoja opinie dotyczaca aplikacji, takie ostrzezenie przed zakupem.

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Kiljan - 16-01-2014 23:42

Uwaga!! 80% zamówień z FireDays zostało już zapakowanych! Niedługo do Was wyjdą! Czekajcie na więcej informacji! Wszyscy, których paczki zostały zapakowane mogą to sprawdzić, te zamówienia zostały oznaczone jako zrealizowane!


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - milly93 - 21-01-2014 11:00

Mam wejście z dziwnego kraju Smile Skrót to A1. Wie ktoś co to za kraj? Nawet google mi nie pokazuje Big Grin


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - ventopolska - 31-01-2014 01:52

Dostałem 0.08 $ za pobranie z Brazyli Smile
[Obrazek: 77400541838410887337.png]


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Scoobyx - 01-02-2014 01:14

Jeśli chcesz to możesz sobie wyłączyć "słabe" oferty w zakładce "System ofert", z tym, że pobrań może być mniej.