Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - rotate - 27-09-2013 12:05

Jest jakis problem ze zliczaniem leadow dzis? Do tej pory mam dopiero 3, powinno byc z 15.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - ganjamafia - 27-09-2013 12:20

W sumie u mnie też jakoś słabo dziś, tylko 1 lead


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 27-09-2013 16:28

sprawdzimy zaraz


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - mateusz789 - 27-09-2013 16:53

witam tam sie wstawia jakęś pliki czy co bo sie zalogowałem i nie wiem co robić


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - gumaczek166 - 27-09-2013 18:41

Dzisiaj lipa z leadami, masa wejść i 2 pobrania.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 27-09-2013 19:53

Dziś trochę słabiej z konwersją ale pracujemy nad ofertami.
Liczymy, że jutro odrobicie z nawiązką. Uderzamy z podwójną siłą Smile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - vipper - 28-09-2013 12:17

Napisałem do Was w sprawie współpracy jako programista kilka tygodni temu, nie dostałem odpowiedzi... jak mam to rozumieć?
Pozdr. Wink


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 28-09-2013 19:14

FC przeżywa obciążenie - zmieniajcie na FireCPA


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 28-09-2013 19:35

Już działamy stabilnie


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - panarbuz - 29-09-2013 13:56

Wie ktoś, jak wydusić lepszą konwersję na niszy ?
Otóż mam na 2 blogach dodaną pewną niszę i ona króluje na pierwszych pozycjach google. Wejść jest dużo, ponad 300UU. Jednak ciężko o pobrania, właśnie robię coś na wzór programu pod to na VB, ma ktoś jeszcze jakieś pomysły ?