Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Horusssek - 28-07-2013 10:25

Nadal nie rozumiecie facepalm

Tak, można prowadzić bloga o hacka i tam wrzucać same fejki, ale ja oprócz takiego bloga planuję wymyślić coś oryginalnego.
Chodzi mi o normalnego bloga z konkretnym tematem gdzie można zarabiać różnymi metodami a nie tylko być nastawionym na hacki i uploading


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - makingmoney - 28-07-2013 12:54

...


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Horusssek - 28-07-2013 19:34

Ja myślę nad tematem na mojego bloga i nie czekam aż ktoś mi podsunie temat. Nic takiego nie pisałem lecz wy niepotrzebnie coś rozciągacie


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - maciuus - 28-07-2013 21:49

(28-07-2013 19:34)Horusssek napisał(a):  Ja myślę nad tematem na mojego bloga i nie czekam aż ktoś mi podsunie temat. Nic takiego nie pisałem lecz wy niepotrzebnie coś rozciągacie

Rozciągaliśmy? Fajnie wiedzieć, że przez ostatnie 3 strony to my tobie zadawaliśmy pytania..


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Horusssek - 29-07-2013 09:26

Mi nie chodzi o ostatnie 3 strony kiedy ja wam zadawałem pytanie lecz te kilka ostatnich postów m.in twój bo to jest temat o firecash


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - xyourneyx - 29-07-2013 10:32

$4.48 z USA czy błąd GEO?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Mikoszi - 30-07-2013 10:24

W przypadku gateway przydałoby się taka opcja gdy ktoś pobierze to zapisywało by się z jakiej podstrony zostało to pobrane (nie zależnie czy miałoby to ładnie wyglądać, w sensie czy z myślnikami z adresu czy nie). W obecnej chwili nie wiem, która nisza działa,a która nie Smile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - MartinS - 30-07-2013 10:30

Ciężko będzie coś takiego zrobić Wink Musiałbyś niestety do każdej podstrony ustawić nowy gateway.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Mikoszi - 30-07-2013 10:33

Właśnie nieTongue łatwo to zrobić od strony FC


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - MartinS - 30-07-2013 10:39

Masz na myśli Gateway na blogu z 50 postami? Chcesz żeby pokazywało z jakiego posta było pobranie, tak?
W takim razie jest nas dwóch, którzy tego potrzebują Wink