Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - roniartur - 02-07-2013 18:10

FireCash Heart
To się nazywa dbanie o użytkownika!


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - KsL - 03-07-2013 18:31

Panowie mam problem...
Wchodzę na stronkę firecash i nie wyświetlają mi się żadne czcionki...
Zalogować się da, ale czcionek też brak i kolumna po boku jest czerwona, nie widać zakładek np. Statystyki itp.

Tak wygląda główna:
http://img856.imageshack.us/img856/4666/kzyl.png

Używam chroma, ale na firefoxie też występuje ten problem.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Roxi5017 - 03-07-2013 18:36

Wybierz jakiś język (ENG lub PL) i powinno śmigać Wink


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - roniartur - 06-07-2013 01:20

FireCash Ma najlepszy zespół zawsze pomagają!!!


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - TastemanPL - 06-07-2013 13:02

I love FireCash!! Tylko tak zarabiam teraz przez internet !!!


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Gittech - 12-07-2013 20:32

(06-07-2013 01:20)roniartur napisał(a):  FireCash Ma najlepszy zespół zawsze pomagają!!!


(06-07-2013 13:02)TastemanPL napisał(a):  I love FireCash!! Tylko tak zarabiam teraz przez internet !!!

Ile wam zapłacili? Jerk

Ale co do supportu, to rzeczywiscie Cool Jak nigdzie indziej


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - roniartur - 12-07-2013 20:34

Nic, Big Grin Damian pomógł mi w instalacji WP, poświęcił mi ze 3 godziny Smile . Sam, bym sobie nigdy nie poradził...
Bo w moim hostingu nie ma instalatora. Smile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Bandaid - 12-07-2013 21:17

W większości hostingów nie ma instalatorów WP, bo jest to po prostu banalnie proste. I zajmuję raczej 3 minuty niż godziny.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - roniartur - 12-07-2013 21:50

No tak, tylko że ja sam próbowałem i coś zjeb*łem, on naprawił... Nie ważne czy udało mu się to szybko, czy nie, to on mi pomógł...


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - TastemanPL - 13-07-2013 12:52

Ja gdyby nie Dawid pisałbym bloga po polsku ze zrąbaną grafiką Smile