Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 28-06-2011 14:38

ale to nie ten dział żeby się chwalić zarobkami z SCSmile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - zon - 09-07-2011 21:59

Na głównym forum FC jest napisane:
Cytat:I would like to explain why sometimes you can get under $0.25 per one download.

Such situation happens when downloader comes from country where there is no better paid survey. We do not block surveys because we want to allow citizens from such country to download your file - and allow you to earn money.

99.99% surveys are over $0.25. Thank to this solution you are able to earn money even from citizens of poor countries.

Ogólnie mam pobrań 41, z czego za 6 z nich pobrań dostałem mniej niż 0,25$ (to jest jakieś 15%), trzy pobrania za równe 0,25$ i jedno za 0,26$.


Nie chce mi sie wierzyć, że mam takiego niefarta... ;x


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Driver - 09-07-2011 22:12

pewnie masz pobrania z jakiegos burkina faso Big Grin


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 09-07-2011 23:25

http://screenshooter.net/1408652/bnyhsnf
kilka pobrań z 8 lipca, chyba to jednak niefart, albo słabe proxyBig Grin


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - zon - 10-07-2011 10:29

nawet żebym chciał pobierać sobie z proxy to zapewne macie poblokowane.
co do niefarta to jakoś nie chce mi sie w to wierzyć ;x


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - donar3 - 10-07-2011 11:48

Pewnie wrzucasz pliki dla Filipin i się dziwisz, że małe sumy wpadają ;d


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 10-07-2011 15:08

zon, ja ci mogę dać screen z pobrań z dowolnego czasu ponieważ nie zapominaj, że nam też zależy na tym aby pobrania były jak najwyższe, wiadomo czemuSmile Co do pobrań z Filipin, Indii i innych takich, to niestety oferty są tanie, nie ukrywamy tego, lecz staramy się zostawiać dla ludzi takich narodowości jak najwięcej ofert do wypełnienia, powyżej 0.20-0.25$ lecz czasami dochodzą nowe oferty np. za 4 centy i nie zdążymy tego zauważyć i nie zdążymy wyłączyć takiej oferty przed pierwszym pobraniem, jak już takie wpadnie to ofertę wyłączamy ponieważ staramy się nie schodzić z poziomu 0.4$ dla krajów gdzie jest więcej ofert, dla przykładu podam kraj znany wszystkim tu obecnym, Polska, na CPAlead oferty dla Polski są wyłącznie z SMSami, lecz są też oferty z SMSami, za które byśmy płacili poniżej 0.5$ jednak wolimy je wyłączyć aby minimum za ofertę SMS dla Polski było 0.68$, max to o ile dobrze pamiętam to 0.95$


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - zon - 10-07-2011 17:48

okej, okej Wink
już dobrze Tongue

lepsze to niż nic, więc nie będę narzekał Big Grin


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Leniwiec - 22-07-2011 19:23

A ja mam takie pytanie - czy można gdzieś znaleźć informacje o tym czy mirrory różnią się pomiędzy sobą ofertami - stawkami i jak wyraźne są te różnice?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - m4rcin93 - 22-07-2011 19:42

Firecash wybiera jak najłatwiejsze oferty do wypełnienia, ale też wybiera te za które najlepiej płacą Smile
Oferty Firecash i Upshare są takie same, tylko na filecomie są inne.

Dla Polaków tylko mirror Filecom jest dostępny Smile