Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 08-05-2013 20:00

(08-05-2013 08:12)Ty27mek napisał(a):  Nie, nikt nie musi zmieniać hasła Smile
Jak to Damian nazywa, tak i ja to nazwę "informatorzy" Idea

Po otrzymanych Smile

No to poproszę dane tych pobrań, specjalnie dla Ciebie wszystko sprawdzęSmile

makingmoney, a próbowałeś ręcznego uploadowania?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - makingmoney - 08-05-2013 20:20

...


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Lubelak - 09-05-2013 08:01

Co z wypłatami


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 09-05-2013 09:18

wypłaty są właśnie realizowane, już poszły wszystkie umowy, teraz standardowe zlecenia


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Jacuss - 09-05-2013 09:48

(08-05-2013 20:20)makingmoney napisał(a):  Wszystko wrzucam przez flash upload, bo "standardowy upload" nie działał mi nigdy na żadnym komputerze Smile tj kręci się kółko i kręci 10 minut i nic.
Tym razem jest tak samo.
Z wrzucaniem plików nie miałem jeszcze problemów, to pierwszy raz kiedy mi się nie pojawia w menadżerze :/

Również mam ten problem i nie wiem o so chodzi Sad Napisałem na helpdesk i czekam na odp


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Vister81 - 10-05-2013 08:35

Również mam problemy z wrzucaniem plików...
Ani Flash, ani Standard nie działa.

Zgłoszenie poszło.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 10-05-2013 10:18

zostały zrealizowane wszystkie wypłaty na konta bankowe z kwietnia, po krótkiej przerwie pójdzie reszta przelewów z maja
payza po niedzieli, podobnie paypal


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - makingmoney - 10-05-2013 21:31

...


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - WazzaP - 10-05-2013 21:43

Spróbuj może programem CClenear wyczyścić całą przeglądarkę ;-)


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - makingmoney - 10-05-2013 23:49

...