Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 30-04-2013 10:37

Na dniach dostępny już będzie software locker, znaleźć już go możecie jednak jeszcze nie wszystko jest przetestowane. Dla jasności przypomnę zasadę lockera. Każdy będzie mógł stworzyć swój plik instalacyjny, według własnego uznania(wygląd, ile czasu ma minąć do przerwania instalacji, w ilu procentach etc.) udostępniając go później na swoich stronach. Kiedy użytkownik będzie chciał pobrać instalator to oczywiście go pobierze za darmo, kiedy nastąpi instalacja, po pewnym czasie wyskoczy informacja o konieczności wykonania oferty, no i kasa wpadaSmile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - miniek9090 - 30-04-2013 10:50

dlaczego fireshop jest zbugowany ?
klikam na kup i nic się nie dzieje , chociaz mam wystarczającą ilość kasy...


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 30-04-2013 11:10

Jakiej przeglądarki używasz? Nikt nam jeszcze nie zgłaszał takiego problemu.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - miniek9090 - 30-04-2013 11:58

już działa... coś z mozilla mi się dziejeSmile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 01-05-2013 08:52

Przez takie akcje z przeglądarkami zdarza Wam się zdublowanie zakupu. W takich sytuacjach prosimy o kontakt z administracją


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 01-05-2013 09:31

Osoby, które mają z FC umowę, proszę o zlecenie wypłaty w dniu dzisiejszym


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - roniartur - 01-05-2013 09:51

Zdublowało mi zakup, pisałem do fc odpowiedzi brak.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 01-05-2013 10:31

do kogo pisales i kiedy?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - roniartur - 01-05-2013 10:55

Wsparcie techniczne, błędy w działaniu serwisu
Wczoraj wieczorem.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - makingmoney - 01-05-2013 14:00

...