Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - As7 - 22-04-2013 17:58

Własnie ;D FC ma sie dobrze Smile i dalej tak bd Big Grin


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Devil877 - 22-04-2013 18:13

Ja tam nie mam zamiaru się przenosić . FC mi jak najbardziej odpowiada Wink


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - amcin - 22-04-2013 19:47

Mówcie co chcecie ja i tak zostanę na FireCashu do końca. ♥


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Devil877 - 22-04-2013 21:21

FC znów padło? pokerface

edit: już działa Big Grin


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Kubixowy - 22-04-2013 21:54

(22-04-2013 17:36)Rzeziu napisał(a):  To już powoli koniec firecasha polecam wszystkim przerzucić się na astrocasha link do rejestracji macie w sygnaturze.

(22-04-2013 18:10)Rzeziu napisał(a):  Przypuszczenia są takie, że każdy normalnie myślący człowiek woli zarobić więcej wykonując to samo niż mniej i nikt nie chce żeby z niego robiono idiotę więc powoli wszyscy będą się przenosić na astrocash co za tym idzie ? to już odpowiedzcie sobie sami

Reprezentując w ten sposób Astrocash robisz tylko wioche. Choć nie zarabiam na FC to wiem, że trzyma się bardzo dobrze. Świadczą o tym użytkownicy tego serwisu. A tak w ogóle niby dlaczego nowi użytkownicy AC mieliby się zarejestrować z Twojego linku ? W inny sposób się szuka reffów facepalm


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Leniwiec - 28-04-2013 15:53

Jaki upadek Panowie? U mnie na FC jest coraz lepiej, stawki wpadają naprawdę ładne i nie mam powodów do narzekań :-)


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 28-04-2013 16:15

(22-04-2013 19:47)amcin napisał(a):  Mówcie co chcecie ja i tak zostanę na FireCashu do końca. ♥

I właśnie dla takich użytkowników chce się pracować i robić konkursy Smile

Upadku FC oczywiście nie będzie a takie brudne zagrywki konkurencji nas jedynie śmiesza...

Od 1.05.2013 nastąpi kilka drobnych zmian - oczywiście na plus dla naszych użytkowników Smile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - minister1234 - 28-04-2013 16:15

Jeżeli pobranko z FRANCJI wynosi 17.50$ to znaczy, iż FC upada ? Big Grin Ciekawie Tongue


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Sh4ker - 30-04-2013 07:54

Jak dla mnie super, strona przyjemna dla oka. Oraz stawki wysokie, i świetni mentorzy.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - BabyBuns - 30-04-2013 08:02

Jestem na FC od początku i nie zamierzam się przenosić.