Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 21-03-2013 11:12

Dziś zostały zrealizowane wszystkie wyłaty na Payza. Dziś lub najpóźniej jutro rano zostaną wysłane wszystkie przelewy na konta bankowe.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Mikoszi - 21-03-2013 16:25

No siema, a jak wytłumaczycie fakt, że z pliku z którego od 3-4 dni na innym hostingu mam po średnio 5 pobrań tu nagle tylko jedno i to tak słabe, że aż głowa boli? Nagle nisza się wypaliła?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - MartinS - 21-03-2013 16:44

Mikoszi, to wina FC. Twoja nisza jest unikalna i zawsze powinieneś mieć te 5 pobrań.


pokerface


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Mikoszi - 21-03-2013 16:53

Jeśli zleciłem dziś wypłatę na konto bankowe to załapię się jeszcze na te wypłaty?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - kamil_snk - 22-03-2013 17:23

Ja zleciłem wczoraj po 21 i dziś kasa już jest


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 22-03-2013 18:03

Dzis pojdzie reszta wypłat. Po meczu kontunuujemy wypłaty.
Kibicujemy Polsce !!!


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - kamil_snk - 24-03-2013 14:33

Można pobrać własny plik z FC? Nie chodzi mi tu o pobranie za kasę, a o ściągnięcie swojego pliku za darmo będąc zalogowanym. Po prostu chciałbym go trochę zmodyfikować, a nie mam już oryginału na dysku.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Kiljan - 24-03-2013 14:46

kamil, na chwilę obecną musisz napisać na [email protected] aby pobrać własny plik.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - siedlack - 31-03-2013 11:26

jak mogę skontaktować się z Arturem w sprawie ustawienia ofert? Nie mam szczęścia albo ciągle jest offline w związku ze świętami Smile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - panzygmunt - 31-03-2013 15:58

Powiedzcie mi, czy jak ktoś ściąga z firecash to musi coś płacić? Mógłbym wrzucić swoją muzę na firecash i promować na youtube ale w sumie nie chcę zdzierać z tych którzy chcą mój song pobrać...
A przy okazji, czy bitshare dalej płaci za 1000 ściągnięć?