Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Diqtion - 06-03-2013 22:51

1 dnia każdego miesiąca system przydziela na cały rozpoczynający się miesiąc taką rangę na jaką zarobiliśmy sobie w miesiącu poprzednim.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Kiljan - 11-03-2013 21:19

Witajcie,
mogą pojawić się problemy w działaniu serwisu, jest to spowodowane tym, że przechodzimy na nowe serwery, jednak wszystko działa jak należy, strona może jedynie przymulać.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - BabyBuns - 11-03-2013 21:39

(11-03-2013 21:19)Kiljan napisał(a):  Witajcie,
mogą pojawić się problemy w działaniu serwisu, jest to spowodowane tym, że przechodzimy na nowe serwery, jednak wszystko działa jak należy, strona może jedynie przymulać.

Wcale nie działa Tongue


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Kiljan - 11-03-2013 22:00

Tak, ponieważ wcześniej przerzucaliśmy wszystkie pliki, teraz musimy uruchomić serwis na nowym serwerze.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - foxu - 14-03-2013 17:10

Witam. Czy ktoś tutaj zaznajomiony ze stronką mógłby mnie oświecić i powiedzieć czy to, że konto się wylogowuje bardzo szybko (czasami nawet kiedy latam po stronce) jest normalne czy może coś u mnie? Korzystam z Mozilla Firefox, Windows 7. Z ustawieniami historii i ciasteczek powinno być wszystko ok.
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - kicaii - 14-03-2013 18:29

Raczej nigdy mi się to nie zdarzyło, korzystam z Google chrome. Sprawdzałem też przed chwilą i nic takiego się nie dzieje. Więc raczej musi to być coś u Ciebie. Może wyczyść ciasteczka, historię itp. I zobacz co się stanie, może zadziała Wink


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Nicktim - 14-03-2013 18:46

Spróbuj na Google Chrome, bądź IE Smile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Jayetsu - 15-03-2013 19:08

Był kiedykolwiek dostępny niebiesko fioletowy laser za FP?Wiadomo może kiedy będą wrzucone bo na taki poluje.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Tyrkijt - 17-03-2013 13:04

(15-03-2013 19:08)Jayetsu napisał(a):  Był kiedykolwiek dostępny niebiesko fioletowy laser za FP?Wiadomo może kiedy będą wrzucone bo na taki poluje.

Napisz do Damiana, bo z tego co wiem u niego są nagrody fireprofitu Smile
Pozdro


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - olaf1012 - 19-03-2013 22:01

Kurde, a ja nadal nie wiem jak się na tym zarabia.