Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - draksone - 01-03-2013 14:16

Mam pytanie...
jak w zeszłym miesiącu tj. luty uzbierałem 9.47$ a dzisiaj przypuśćmy zarobie jeszcze dolara to będę mógł zlecić dzisiaj wypłatę?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Matixio - 01-03-2013 16:09

Tak bedziesz mogl zlecic Wink


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - draksone - 01-03-2013 17:41

kurcze,mam juz te 10 dolców z haczkiem i dalej nie moge wybrac metody przelewu na dodatek zablokowali mi wyplate na 1 dzien bo rzekomo źle wpisałem pin 3 razy,nie wybrałem metody tylko kwote i pin(prawidłowy był) pewnie dlatego ze metody nie wybrałem,co mam zrobić,żeby mieć tam liste procesorów płatniczych ?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Nicktim - 01-03-2013 17:54

Wejdź w zakładkę konto > twoje dane > płatności i dodaj metodę płatności, dopiero wtedy wyświetli ci się sposób wypłaty i będziesz mógł wypłacić Smile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Sp00n - 01-03-2013 18:18

Zawsze coś Ci się uzbierało Smile Tylko wypłaty z Payzy na Polskę są zablokowane. Chyba, że do banku od razu, ale takie małe kwoty to się nie opłaca.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Nicktim - 01-03-2013 18:22

(01-03-2013 18:18)Sp00n napisał(a):  Zawsze coś Ci się uzbierało Smile Tylko wypłaty z Payzy na Polskę są zablokowane. Chyba, że do banku od razu, ale takie małe kwoty to się nie opłaca.

Skorzystaj z i-transfer.pl, jak trafisz na dobry kurs dolara to jeszcze zarobisz Smile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - pikusix1 - 02-03-2013 10:10

Witam, dlaczego nie mogę zlecić wypłaty na konto PayPal? Mail mam podany, wszystko ustawione, lecz jednak nie mogę zlecić. Wink


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Gremquen - 02-03-2013 10:31

(02-03-2013 10:10)pikusix1 napisał(a):  Witam, dlaczego nie mogę zlecić wypłaty na konto PayPal? Mail mam podany, wszystko ustawione, lecz jednak nie mogę zlecić. Wink
Ponieważ już nie płacą na PayPal.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - siedlack - 06-03-2013 22:18

jak to jest ze zmianą rangi? Wyrabiam, powiedzmy, 50$ w marcu i zmienia mi się automatycznie ranga, która potem zostaje niezależnie od tego ile zarobię w kwietniu?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Nicktim - 06-03-2013 22:19

(06-03-2013 22:18)siedlack napisał(a):  jak to jest ze zmianą rangi? Wyrabiam, powiedzmy, 50$ w marcu i zmienia mi się automatycznie ranga, która potem zostaje niezależnie od tego ile zarobię w kwietniu?

Zarobisz 50$ w marcu to otrzymujesz range na cały kwiecień Smile