Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 24-01-2013 23:42

Nicktim, a jaki my mamy cel, żeby odrzucać ci zamówienie na siłę? Punkty i tak do Ciebie wracają, a to logiczne, że nie możemy wysłać do Ciebie zamówienia jeśli nie wiemy gdzie.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - BabyBuns - 24-01-2013 23:44

(24-01-2013 22:20)karusek napisał(a):  Następnym razem róbcie screeny , żeby udowodnić Jerk

Po cholerę? Xpokerface Skoro i tak nic się nie traci przy odrzuceniu zamówienia... Żeby udowodnić swoją głupotę? Big Grin


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Dennisek78 - 25-01-2013 00:03

Moglibyście dać ciemniejszy napis "Zrealizowane" w historii bo taki jest trochę no trochę że się tak nie kulturalnie wyrażę oczo-jeb**ny, ciemniejszy byłby lepszy Big Grin


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - MartinS - 25-01-2013 01:14

Haha, tak często wypłacasz, że Ci to przeszkadza? Jerk


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Dennisek78 - 25-01-2013 01:17

Nie wypłacam kasy ... FC traktuje jako "serwis z nagrodami" tutaj $$ mnie nie interesują 2


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 25-01-2013 01:53

Witajcie, właśnie wysłane zostały wszystkie zamówienia do mniejszych miejscowości, których nie obsługuje inpost, ogółem około 50 przesyłek, rano powinny być już na waszych skrzynkach numery listów przewozowych.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Nicktim - 25-01-2013 04:05

(24-01-2013 23:42)FireCash.org napisał(a):  Nicktim, a jaki my mamy cel, żeby odrzucać ci zamówienie na siłę? Punkty i tak do Ciebie wracają, a to logiczne, że nie możemy wysłać do Ciebie zamówienia jeśli nie wiemy gdzie.

Mój błąd Wink


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Mazurashi - 25-01-2013 11:19

FireCash jest po prostu CudnySmile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - HAUKA - 03-02-2013 02:44

Nie wim czy to dobry temat ale zglaszalem wyplate przed 22 stycznia bo wtedy mialy wyjsc... I moja niestety nie wysla wowczas. Ogolnie to grosze sa, jedna nisza z bloga na blogspocie ale zawsze na fajki fundusz bedzie czy na inne male potrzeby. Co z nia w koncu?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - BabyBuns - 03-02-2013 03:24

Gadałem z Arturem i powiedział, że od poniedziałku będziesz realizował wypłaty więc czekaj Wink. Albo napisz maila.