Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 17-01-2013 01:47

[Obrazek: img0011yk.th.jpg]
-odstresowywacze duże(potocznie cycuś)
-odstresowywacze śmieszne(potocznie penisek)
-lasery czerwone
-lasery zielone
-sygnety-otwieracze
-sygnety-otwieracze z czaszką(jeszcze nie są dodane do katalogu)
-multi-breloki
-mini-autka solarne
Obecnie czekamy na dostawę narzędzi, rękawiczek na usb i czegoś jeszcze, ale nie pamiętam a nie mam zamówienia pod ręką


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - MartinS - 17-01-2013 10:12

Zaklepuję GreenLaser Xpokerface


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Szakallt - 17-01-2013 10:21

często widuje we Wrocławiu takie green lasery Wink ale to pewnie nie z fc ;P


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Symbian - 17-01-2013 14:14

Zamówiłem sobie 2 rzeczy,a zapomniałem zapytaćLol kto pokrywa koszt przesyłki?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Tyrkijt - 17-01-2013 14:17

(17-01-2013 14:14)Symbian napisał(a):  Zamówiłem sobie 2 rzeczy,a zapomniałem zapytaćLol kto pokrywa koszt przesyłki?

FireCash, jak dla mnie wysyłka jest zawarta już w punktach za przedmiot Smile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 18-01-2013 16:47

Firecash pokrywa wszelkie koszty związane z wysyłką nagród Smile

W dniu dzisiejszym wyszła część wypłat na konta bankowe pozostałe zostaną zrealizowane około 22.01.2013


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 18-01-2013 19:50

Wiele osób pyta czy laser zielony jest lepszy od czerwonego. Sprawa jest dosyć ciężka do wyjaśnienia ponieważ główna różnica jest po prostu w kolorze, zielony kolor wygląda znacznie lepiej niż czerwony.
Tak wyglądają nasze lasery zielone:
[Obrazek: img0028llq.th.jpg]
[Obrazek: img0026pz.th.jpg]
[Obrazek: img0024vw.th.jpg]
[Obrazek: img0022wp.th.jpg]
a tak bez ciemności Wink
[Obrazek: img0023nj.th.jpg]


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - BabyBuns - 18-01-2013 20:07

(18-01-2013 19:50)FireCash.org napisał(a):  Wiele osób pyta czy laser zielony jest lepszy od czerwonego. Sprawa jest dosyć ciężka do wyjaśnienia ponieważ główna różnica jest po prostu w kolorze, zielony kolor wygląda znacznie lepiej niż czerwony.
Tak wyglądają nasze lasery zielone:
[Obrazek: img0028llq.th.jpg]
[Obrazek: img0026pz.th.jpg]
[Obrazek: img0024vw.th.jpg]
[Obrazek: img0022wp.th.jpg]
a tak bez ciemności Wink
[Obrazek: img0023nj.th.jpg]

Możesz zapodać jak wygląda czerwony laser? ;d


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - damianus627 - 18-01-2013 20:18

Czerwone lasery zawsze są słabsze. Dobry zielony laser jest widzialny z 130 km, jednak jego cena wynosi około 1k zł. Czerwone są po prostu słabsze jak i czerwony kolor jest gorzej widzialny z daleka.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 21-01-2013 19:26

Narzędzia, rękawiczki, sztabki złota, kolejna partia laserów etc. już do nas dotarły, w okolicach czwartku będzie kolejna wysyłka Smile