Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - casern1 - 29-06-2012 13:38

a kto mi podpowie jak wogole zrobic te popiepr...ankiety.. jak narazie na 10 udalo mi sie pobrac tylko 1 plik! :O zalezy to do przegladarki czy czyszczenia historii ????


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - tomsonFCB - 29-06-2012 14:38

Jeśli pobierasz pliki sam sobie to jest to zabronione


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - casern1 - 02-07-2012 11:50

no nie gadaj ? ?:O a myslalem ze moza sameu pobierac ; p AMERYKI tos ty nie odkrył w tym momencie. na 10 osob tylko jednej udalo zrobic sie ankiete. kto ma jakis sposob zeby pobieraly sie w wiekszym stopniu.. 1/10 to nie biznes.. :|


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - KingKiller - 02-07-2012 18:39

Swoją przygodę z FireCash zacząłem godzinę temu, zuploadowałem jeden pliczek, wysłałem koledze, żeby sprawdzić ile można zarobić za ściągnięcie jednego pliku. Stwierdził, że się nie da. Pokusiłem się, żeby samemu spróbować pobrać i rzeczywiście...
Jakieś ankiety za SMS, co to wgl jest?
Da się to jakoś ominąć, żeby ściągać normalnie?
Albo chociaż jak sobie z tym poradzić?

Proszę o pomoc ;x


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Admin - 02-07-2012 18:47

(02-07-2012 18:39)KingKiller napisał(a):  Swoją przygodę z FireCash zacząłem godzinę temu, zuploadowałem jeden pliczek, wysłałem koledze, żeby sprawdzić ile można zarobić za ściągnięcie jednego pliku. Stwierdził, że się nie da. Pokusiłem się, żeby samemu spróbować pobrać i rzeczywiście...
Jakieś ankiety za SMS, co to wgl jest?
Da się to jakoś ominąć, żeby ściągać normalnie?
Albo chociaż jak sobie z tym poradzić?

Proszę o pomoc ;x

Uroki ppa, przeważnie aby ściągnąć plik należy wykonać subskrybcje smsową (bywają też darmowe oferty, ale są znacznie mniej płatne). Dlatego pliki muszą być naprawdę warte ściągnięcia, żeby cokolwiek zarobić Smile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - KingKiller - 02-07-2012 18:59

Aha, czyli na muzyce sobie nie zarobie Big Grin
Dzięki Wink

A wie ktoś może w jakich krajach najchętniej (czy najczęściej) wypełniają te sub'y? Gdzieś wyczytałem, że Francja i Wielka Brytania. To nadal aktualne? Smile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 03-07-2012 23:15

KingKiller
Odezwij się na gg: 12995782
Oferujemy:
-wprowadzenie w świat PPA
-kilka nisz na dobry start
-BEZPŁATNE pozycjonowanie Twojej strony/bloga w wyszukiwarce Google.pl i Google.com
-Wyższe konto na start w serwisie FireCash


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Szaman1644 - 04-07-2012 19:12

Niestety na firecash ja zawsze mam trudność z wypłatą. Teraz czekam już prawie 2 tydzień na pieniądze.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - dawid327 - 08-07-2012 13:02

zniknął już ten problem z nie zaliczaniem ankiet ? Zalicza to pobrania z polski czy tylko z zagranicy ?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Lukasz36016 - 22-07-2012 09:11

Zarobek stoi... Co jest? kumpel mówi że ofert w ogóle nie zalicza... od 2 dni, subskrybcje lecą a kasy brak!