Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! (/Temat-Rekompensata-od-Sony-za-niedzialajace-PSN-Juz-wiemy-co-to-bedzie-37215)

Strony: 1 2 3


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - adik0070 - 17-05-2011 21:45

Ja również poproszę pocztówkę od Muźina.


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - EseseK - 26-05-2011 08:15

I jak ? Dziala juz ten PSS ?


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - Marczyk - 26-05-2011 12:46

Nie działa. Podobno do końca maja mają się z tym uwinąć.


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - Rio - 06-01-2012 18:12

A mam takie pytanko Wink

Kiedyś miałem PSP i miałem zarejestrowane konto w PSS. I nie ściągałem tych gier bo miałem przerobione więc po co Big Grin
I teraz pytanie czy mogę jeszczę ściągnąć te dwie gry na PS3 czy już po "promocji" ? Wink

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - Bolt - 06-01-2012 18:26

już kupe czasu po promocji. Trwała ze 3 miesiące tylko


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - Morfit - 06-01-2012 19:02

Sama promocja ( że można było ściągnąć grę ) trwała trochę krócej Bolt ;p


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - Bolt - 06-01-2012 19:23

Miała trwać 2 ale było lekko przedłużone więc strzelałem, co nie zmienia faktu że już sie skończyła


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - DiscoVision. - 02-03-2015 18:40

trzeba dobrze zareklamowac,kiedys wgl nie odpisywali


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - domin_dz - 04-03-2015 11:56

(02-03-2015 18:40)DiscoVision. napisał(a):  trzeba dobrze zareklamowac,kiedys wgl nie odpisywali

[Obrazek: cl216.jpg]