Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! (/Temat-Rekompensata-od-Sony-za-niedzialajace-PSN-Juz-wiemy-co-to-bedzie-37215)

Strony: 1 2 3


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - Morfit - 17-05-2011 11:28

Eh... problem w tym, że wszystko mam ;/ co w takim wypadku ? ;/


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - EseseK - 17-05-2011 11:39

Nic, po prostu nic se nie pobierzesz ^^ Big Grin


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - Bolt - 17-05-2011 13:08

Lbp i Infamous z jednego, z drugiego Ratchet i pewnie Wipeout. Co do twojej niepewności jeppers to sądzę że skoro napisali "Każdy posiadacz zarejestrowanego konta PSN" to każde konto dostanie po 2 gierki. Jeśli nie to infamous i lbp tylko. Mogło być ogółem lepiej ale nie ma co narzekać, killzona 3 się nie spodziewałem Big Grin Dali po prostu pewniaki i tyle, takie tytuły że każdy znajdzie coś dla siebie. Zamiast dead nation już wolałbym coś na move ale niestety wybór do mnie nie należy


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - mikolaj90 - 17-05-2011 14:06

(17-05-2011 13:08)Bolt napisał(a):  Lbp i Infamous z jednego, z drugiego Ratchet i pewnie Wipeout. Co do twojej niepewności jeppers to sądzę że skoro napisali "Każdy posiadacz zarejestrowanego konta PSN" to każde konto dostanie po 2 gierki. Jeśli nie to infamous i lbp tylko. Mogło być ogółem lepiej ale nie ma co narzekać, killzona 3 się nie spodziewałem Big Grin Dali po prostu pewniaki i tyle, takie tytuły że każdy znajdzie coś dla siebie. Zamiast dead nation już wolałbym coś na move ale niestety wybór do mnie nie należy

Bolt, wątpię, że będzie można było pobrać gry z dwóch kont. Na pewno będzie, że można pobrać grę z jednego konta, na jeden region.


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - Paviano - 17-05-2011 14:22

Miałem wszystko.
Najlepszy Wipeout chyba.


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - EseseK - 17-05-2011 18:43

Fajny jest wogóle ten infamous ?


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - Mariolars - 17-05-2011 19:38

Żałosne !!!. Jakieś starocie ,które im zalegały ,a Wy się tymi grami podniecacie.

@Esesek
InFamous jest świetną grą.Masz dwie możliwości bycia złym lub dobrym i obie przeszedłem Big Grin.(Co nie zmienia faktu co napisałem wcześniej.)


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - Bolt - 17-05-2011 19:57

mysleliscie ze dadza ferrari bo zaslugujesz? To tak jakby lockerz dalo ipoda wszystkim osobom ktore danego dnia zrobily dailies. Gry dali 'pewniaki' ale brakuje czegos swiezego bo wiekszosc osob ma te gry. Poza tym nie jest pewne ze te dostaniemy bo np niemcy maja 1 gre ps3 i psp inna


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - Mariolars - 17-05-2011 20:24

(17-05-2011 19:57)Bolt napisał(a):  mysleliscie ze dadza ferrari bo zaslugujesz? To tak jakby lockerz dalo ipoda wszystkim osobom ktore danego dnia zrobily dailies. Gry dali 'pewniaki' ale brakuje czegos swiezego bo wiekszosc osob ma te gry. Poza tym nie jest pewne ze te dostaniemy bo np niemcy maja 1 gre ps3 i psp inna

Chyba nie sądzisz ,że gry za 60 zł zrekompensują myśl o tym że jakiś "mudżyn" ma twój adres i dane konta bankowego.


RE: Rekompensata od Sony za niedziałające PSN !!! Już wiemy co to będzie !!! - Bolt - 17-05-2011 20:53

absolutnie nie - jednak więcej się nie spodziewałem.. karty i tak nie miałem a dane to jak chcą to niech wyślą pocztówkę Wink