Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Baza Programów Partnerskich oraz Sieci Afiliacyjnych - Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Baza Programów Partnerskich oraz Sieci Afiliacyjnych - Zarabiam.com (/Temat-Baza-Programow-Partnerskich-oraz-Sieci-Afiliacyjnych-Zarabiam-com-37042)

Strony: 1 2


Baza Programów Partnerskich oraz Sieci Afiliacyjnych - Zarabiam.com - Admin - 13-05-2011 22:29

Baza Programów Partnerskich - Zarabiam.com


Magnus wpadł na pomysł stworzenia bazy/listy programów sieci afiliacyjnych oraz programów partnerskich i tak zrodził się mały pomysł stworzenia bloga zawierającego wspomniane wyżej elementy. Założyłem bloga i rozszerzyłem ją o darmowe konta bankowe oraz osobiste (już od 13lat), serwisy konkursowe, uploaderskie oraz systemy płatności czyli wszystko co związane z zarabianiem przez internet, wkrótce będzie tego jeszcze więcej. Stworzyliśmy go abyście mieli szybki dostęp do informacji. Dodaliśmy również kurs walut, który jest akutalizowany każdego dnia ! Myślę ,że nasza praca wypadła dobrze i przypadnie wam do gustu.
Podstrona została dodana do paska w nagłówku forum. Wszelkie propozycje na dodanie NOWYCH WPISÓW dotyczących jakiejkolwiek kategori możecie wpisać w tym temacie lub na PW do mnie czy Magnusa Smile Zajmniemy się tym osobiście.

http://zarabiam.com/programy-partnerskie/


Pozdrówka
Admin&Magnus


RE: Baza Programów Partnerskich oraz Sieci Afiliacyjnych - Zarabiam.com - Mateusz5511 - 13-05-2011 22:37

O kurde fajne to GJ TEAM


RE: Baza Programów Partnerskich oraz Sieci Afiliacyjnych - Zarabiam.com - Karczu - 13-05-2011 22:50

Nie lepiej by było na jakiejś subdomenie?


RE: Baza Programów Partnerskich oraz Sieci Afiliacyjnych - Zarabiam.com - Admin - 13-05-2011 22:54

myśleliśmy nad tym jednak "programypartnerskie.zarabiam.com" za ciekawie nie wygląda Wink a skrocenie tego do pp.zarabiam.com czy sieci.zarabiam.com za duzo nie mowi Smile Jeśli ktoś zaproponuje ciekawą sugestie to można to jeszcze zmienić w koncu to kilka minut roboty Smile


RE: Baza Programów Partnerskich oraz Sieci Afiliacyjnych - Zarabiam.com - omisiu - 13-05-2011 23:12

Świetny pomysł i wygląd.


RE: Baza Programów Partnerskich oraz Sieci Afiliacyjnych - Zarabiam.com - Boonys - 14-05-2011 09:40

Admin i Magnus pokazali że ZC jest coś warte w necie Wink
Mi by się nie chciało tak pracować,ani takiego czegoś robić,ale gratuluję pomysłu.
GZ Guys.


RE: Baza Programów Partnerskich oraz Sieci Afiliacyjnych - Zarabiam.com - Lookso - 14-05-2011 10:49

Może zaprojektuję jakiś wygląd dla tego naszego WordPress'a Big Grin
Ciekawy pomysł z tymi programami partnerskimi Wink


RE: Baza Programów Partnerskich oraz Sieci Afiliacyjnych - Zarabiam.com - DJAd1 - 14-05-2011 11:30

Ciekawy pomysł , zarabiam.com nie jest już zwykła stroną o zarabianiu Big Grin


RE: Baza Programów Partnerskich oraz Sieci Afiliacyjnych - Zarabiam.com - tomko111 - 14-05-2011 12:51

dobra robota panowie Wink


RE: Baza Programów Partnerskich oraz Sieci Afiliacyjnych - Zarabiam.com - Lookso - 14-05-2011 13:23

Mam już pierwszą testową wersję wyglądu na WordPressa:
http://www.filesonic.com/file/995477824/zarabiamcom.zip
Jakby co to mogę ten wygląd jeszcze przerobić Cool