Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GoYT Elite Promoter - Niesamowicie szybki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: GoYT Elite Promoter - Niesamowicie szybki! (/Temat-GoYT-Elite-Promoter-Niesamowicie-szybki-36675)

Strony: 1 2


RE: GoYT Elite Promoter - Niesamowicie szybki! - chladek317 - 08-05-2011 09:29

Dziwne ze lajcik oferuje takiego samego bota opartego na api za 35$ , a jego taki troll jak kapitan nie skrytykowal.
A i kapitan chyba nie wieszczym sie rozni bot oparty na przegladarce , a na api.

@edit
''b) Files Finder - przeszukiwanie często pobieranych plików'' To juz chyba nie dziala u haggarda bota bo nie mozna sprawdzac ilosci pobran czyis plikow juz ; p

@lajcik
Sorry ;p ale chodzilo mi bardziej o zachowanie userow.



RE: GoYT Elite Promoter - Niesamowicie szybki! - lajcik - 08-05-2011 12:31

(08-05-2011 09:29)chladek317 napisał(a):  Dziwne ze lajcik oferuje takiego samego bota opartego na api za 35$ , a jego taki troll jak kapitan nie skrytykowal.
A i kapitan chyba nie wieszczym sie rozni bot oparty na przegladarce , a na api.

@edit
''b) Files Finder - przeszukiwanie często pobieranych plików'' To juz chyba nie dziala u haggarda bota bo nie mozna sprawdzac ilosci pobran czyis plikow juz ; p
Nigdy nie porównuj moich produktów do programów kogoś innego. Undecided


RE: GoYT Elite Promoter - Niesamowicie szybki! - hd2d - 08-05-2011 13:14

Heh "Czipsy Przyszły", no i ma 100% racje. Chcesz mieć porównanie? Pogadaj osobiście z autorami obu programów i wypytaj o co tam chcesz, a nie bez jakiegokolwiek doświadczenia (baa pewnie w życiu nie miałeś takiego bota w łapkach) piszesz swoje "mecyje i wielkie opinie (nie)żółtodzioba" Nie wiem dlaczego administracja jeszcze zwleka i nie robi porządku w temacie. Prosiłem o "wyczyszczenie z zbędnego spamu". Cóż, być może jeszcze trzeba poczekac.


RE: GoYT Elite Promoter - Niesamowicie szybki! - Kilol - 09-05-2011 21:32

Jeszcze jeden spam i polecą warny.


RE: GoYT Elite Promoter - Niesamowicie szybki! - hd2d - 12-05-2011 07:30

Update w pierwszym poście, można już normalnie kupić bot'a. Wszystko jest sprawne, i doczekałem się już pozytywnych opinii Smile


RE: GoYT Elite Promoter - Niesamowicie szybki! - Kapitan statku - 12-05-2011 21:22

hd2d spusc cene do 7 $ a kupie

jak sie zdecydujesz to napisz pw


RE: GoYT Elite Promoter - Niesamowicie szybki! - hd2d - 12-05-2011 21:44

Spuścić, to Ty możesz, ale co najwyżej powietrze z kół od Star'a. Twój post powinien zostać uznany za spam, powiedziałem że na temat ceny SIĘ NIE DYSKUTUJE!

Czekamy na reckę Admina, wysłałem mu dzisiaj kopię, no ale jest zapewne zajęty Smile