Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(nieaktualne)nie mogę wypłacić uczcciwie zaraobionyh pieniędzy bo? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: (nieaktualne)nie mogę wypłacić uczcciwie zaraobionyh pieniędzy bo? (/Temat-nieaktualne-nie-moge-wyplacic-uczcciwie-zaraobionyh-pieniedzy-bo-36329)

Strony: 1 2


(nieaktualne)nie mogę wypłacić uczcciwie zaraobionyh pieniędzy bo? - Kapitan statku - 01-05-2011 15:22

Witam mam ogormny problem, uczcciwie zarabiam na sharecashu, ale jak dzisiaj chciałem wypłacić kase, pojawia się takie cos

Your current earnings are: $0
Your current requested payments: $0
Amount available for request: $0

Ale mam

# Today's Total Earnings: $3.55
# Today's Download Earnings: $3.55
# Today's Referral Earnings: $0.00
# Today's Premium Earnings: $0.00
# Month's Total Earnings: $48.06

wyplacilemSmile


RE: nie mogę wypłacić uczcciwie zaraobionyh pieniędzy bo? - rasiak221 - 01-05-2011 15:36

Ty i uczciwie zarobiona kasa hahaha.
Może nie zostały zatwierdzone pobrania?


RE: nie mogę wypłacić uczcciwie zaraobionyh pieniędzy bo? - Kapitan statku - 01-05-2011 15:40

Rasia

jak sie masz wypowiadać pod moimi tematami, to lepiej z tego zrezygnuj

pobrania są zatwierdzane przy dniu wyplaty.


RE: nie mogę wypłacić uczcciwie zaraobionyh pieniędzy bo? - Driver - 01-05-2011 15:47

wiedza ze jestes oszustem i ci nie wypłaca ...

bardzo dobrze


RE: nie mogę wypłacić uczcciwie zaraobionyh pieniędzy bo? - Kapitan statku - 01-05-2011 15:48

Driver i rasiak

nie proszę o pomoc dzieci sieci - neostrada.


RE: nie mogę wypłacić uczcciwie zaraobionyh pieniędzy bo? - rasiak221 - 01-05-2011 18:22

A jak byś mnie na ulicy spotkał, to chopie, na speed hacku byś uciekałWink


RE: nie mogę wypłacić uczcciwie zaraobionyh pieniędzy bo? - Kapitan statku - 01-05-2011 19:54

Rasiak

proszę o pomoc, jeżeli nie jesteś mi jej w stanie udzielić, nie odpowiadaj. Wiem ze latwo sobie mozna nabic posty, ale spamuj gdzie indziej.


RE: nie mogę wypłacić uczcciwie zaraobionyh pieniędzy bo? - elo13 - 01-05-2011 20:28

(01-05-2011 18:22)rasiak221 napisał(a):  A jak byś mnie na ulicy spotkał, to chopie, na speed hacku byś uciekałWink

internetowi hoolsi sa najlepsi.

ja niestety nie wiem , musisz do nich napisac.


RE: nie mogę wypłacić uczcciwie zaraobionyh pieniędzy bo? - rasiak221 - 01-05-2011 20:35

Odezwał się 13 latekWink
Ja mówie, że trzeba tępić oszustów.
To forum jest do pomocy innym a nie do ich okradania, proste.


RE: (nieaktualne)nie mogę wypłacić uczcciwie zaraobionyh pieniędzy bo? - elo13 - 02-05-2011 15:28

odezwal sie 221-latek :o patrzac na liczby w moim nicku wnioskujesz ze mam 13 lat?