Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mam pomysł i szukam ofertodawców - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mam pomysł i szukam ofertodawców (/Temat-Mam-pomysl-i-szukam-ofertodawcow-36321)



Mam pomysł i szukam ofertodawców - Jaro070 - 01-05-2011 13:45

Witam,

Wpadłwm ostatnio na pomysł żeby założyć serwis podobny do offersback czy zadania-internetowe. Mam już skrypt tylko jeszcze muszę go spolszczyć. Użytkownicy będą mogli klikać w bannery, wykonywać zadania i pobierać pliki za kasę. Tylko, że samemu będzie trochę ciężko dostarczyć ofert dla użytkowników. Jest ktoś chętny do współpracy? Zarobki szacuje na ok. 200% z wypłat dla użytkowników.


RE: Mam pomysł i szukam ofertodawców - haggard - 01-05-2011 13:50

Na skrypcie-klonie zapewne pobranym za darmo gdzieś, chcesz robić duże pieniądze? Raczej tak to nie zadziała.


RE: Mam pomysł i szukam ofertodawców - Jaro070 - 01-05-2011 13:56

na klonie nie, na profesionalnym skrypcie to będzie


RE: Mam pomysł i szukam ofertodawców - haggard - 01-05-2011 14:02

Ale już nie oryginalnym, jak mówisz, że musisz spolszczyć, czyli po prostu skądś pobrałeś = coś identycznego już istnieje.


RE: Mam pomysł i szukam ofertodawców - Jaro070 - 01-05-2011 15:16

owszem istnieje, ale klon to to nie jest


RE: Mam pomysł i szukam ofertodawców - xBlackxK - 01-05-2011 17:02

Powiem ci tak proponowałbym ci zaleź jakiś sponsorów którzy oferują ci pieniądze za późniejszy zysk.
Jeśli ci się uda to potem zacząć działaćBig Grin


RE: Mam pomysł i szukam ofertodawców - bider - 01-05-2011 17:05

Albo już nie pisz.


RE: Mam pomysł i szukam ofertodawców - Jaro070 - 01-05-2011 17:28

(01-05-2011 17:02)xBlackxK napisał(a):  Powiem ci tak proponowałbym ci zaleź jakiś sponsorów którzy oferują ci pieniądze za późniejszy zysk.
Jeśli ci się uda to potem zacząć działaćBig Grin

m.in. Właśnie po to łożyłem ten wątek. Oferty własne mogę daĆ tylko wtedy czas wypłaty wynosiłby ok. 30 dni + jeszcze czas, w którym poczta dostarczy list do netsales.