Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
z-lister jak zdobyc?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: z-lister jak zdobyc?? (/Temat-z-lister-jak-zdobyc-3632)



z-lister jak zdobyc?? - nickluk - 21-03-2010 19:22

Nie wiem jak zdobyć z-list Próbowałem już wszystkich sposobów takich jak np: czat, znajomi ,nk , qmega i na wielu forach!!, nk sender, ostatnio wymyslilem nawet fajny sposób wchodzę na zapytaj.com.pl i patrze na pytania użytkownikuw niektórzy mają jako nick swój e-mail i przepisuje e-maile i zapraszam ale niestety 3/4polaków ma pocztę na wp.pl(według mnie to gmail jest 100razy lepszy) i nic nie dochodzi a na inne e-maile chyba przychodzi ale kto będzie się rejestrować jak to po ang jestSad(i na dodatek nie wie co to...) i h** mam dopiero 10 brakuje 10 kto na jakis fajny sposób jak szybko zdobył z-list to pisac na pw !! A tak przy okazji mam takie pytanie czy jakbym kupił zaproszenie np na allegro to jest możliwe cos takiego ze przez ten e-mail dostanę bana ?? <wygramy restorck>


RE: z-lister jak zdobyc?? - Karpik - 21-03-2010 19:23

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=1254

Co do emaili jest to możliwe, ponieważ nie wiesz czy te e-maile są legalne Wink Najlepiej brać od kogoś zaufanego z forum, np mnie itp ^^


RE: z-lister jak zdobyc?? - Magnus - 21-03-2010 19:23

jak byś kupił baze email to nie dostaniesz bana xD

znajomi na nk z klasy osoby ze szkoly tak najszybciej nazbierasz


RE: z-lister jak zdobyc?? - Marcos2233 - 21-03-2010 19:28

To ja zapytam tak, nie mam jeszcze z-list i daleko mi do tego ale czy np jak moja kumpela sie tam zarejestruje i nie bedzie korzystac z lockerz (tak jak wiekszosc moich potencjalnych znajomych) to czy jakbym cos wygrał to dostane bana czy wystarczy ze jej konto mam w znajomych ??


RE: z-lister jak zdobyc?? - Karpik - 21-03-2010 19:33

Wystarczy, ze masz ją w znajomych.


RE: z-lister jak zdobyc?? - Marcos2233 - 21-03-2010 19:45

Nawet jesli nie bd miec autentycznych danych ??


RE: z-lister jak zdobyc?? - Karpik - 21-03-2010 19:55

Tak, jednak niech robią sobie Adam Sawicki, Bartek Borowicz i inne polskie imiona i nazwiska, a nie smdfioac sfnioc.


RE: z-lister jak zdobyc?? - Marcos2233 - 21-03-2010 20:06

aha dzieki wielkie Smile