Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Konto Z- List - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Konto Z- List (/Temat-Rozwiazane-Konto-Z-List-362)

Strony: 1 2 3


[Rozwiązane]Konto Z- List - real - 13-12-2009 15:33

Cześć. Od wczoraj mam 20 znajomych i nie wiem kiedy zostane Z Listem oraz kiedy bedę miał dwojone nabijane punkty. Ktoś mi może powiedzieć coś na ten temat? Pozdrawiam, real.


RE: Konto Z- List - Admin - 13-12-2009 15:40

teoretycznie od JUŻ praktycznie może się to przedłużyc jako iż kazdy w ostatnich dniach ma problemy z punktami mi osobiscie również nie przyznało punktów za 2 zaproszne osoby.

Powiadomienie o z-listerze dostaniesz prawdopodobnie znacznie pozniej jako iż na obecną chwile nie posiadają nawet koszulek, jednak od teraz powinneś dostawać 4 PTZ za kazde logowanie i opowiedz w dailes.


RE: Konto Z- List - real - 13-12-2009 16:16

Ok, dziekuję bardzo. To muszę poczekać na maila od nich Smile. Jakby coś było nie tak to jeszcze się odezwę.


RE: Konto Z- List - Kilol - 13-12-2009 16:32

I wypełnij dokładnie swoje dane, aby koszulka trafiła do twojego mieszkania :Smile
Tutaj masz poradnik - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=89


RE: Konto Z- List - Mrowa91 - 18-12-2009 19:58

jest spam i obecnie lockerz nad tym pracuje i ma zniknac w ciagu kilku dni jak mowili uzytkownicy


RE: Konto Z- List - gardulec - 19-12-2009 08:37

Ja z-lista powinienem mieć już od miesiąca i przysłowiowy "stolec", bo nawet tych 4 pkt nie dostaje, ba... nawet dwóch za rejestracje! :|


RE: Konto Z- List - DonHoracy - 19-12-2009 10:56

Najłatwiej sprawdzić ilu Ci znajomych zaprosiło. Jeżeli po lewej stronie pisze że dołączyło ponad 20 osób i w prawym górnym pisze Ci Z-list member to jesteś już członkiem Smile Maila żadnego nie dostaniesz (przynajmniej ja tak miałem) ponieważ tak jak koledzy wyżej napisali skończyły im się koszulki więc nie mają o czym pisać Wink


RE: Konto Z- List - real - 19-12-2009 11:15

W zakladce connect naliczylem 20 zarejestrowanych ale ciągle mi pisze 4 to join


RE: Konto Z- List - Kilol - 19-12-2009 11:17

(19-12-2009 11:15)real napisał(a):  W zakladce connect naliczylem 20 zarejestrowanych ale ciągle mi pisze 4 to join

Jest to Bug, ale naprawiają powoli ten problem. Powinni oddać znajomych razem z punktami, gdy to naprawią.Wink


RE: Konto Z- List - gardulec - 19-12-2009 11:42

(19-12-2009 10:56)DonHoracy napisał(a):  Najłatwiej sprawdzić ilu Ci znajomych zaprosiło. Jeżeli po lewej stronie pisze że dołączyło ponad 20 osób i w prawym górnym pisze Ci Z-list member to jesteś już członkiem Smile Maila żadnego nie dostaniesz (przynajmniej ja tak miałem) ponieważ tak jak koledzy wyżej napisali skończyły im się koszulki więc nie mają o czym pisać Wink

Mam zaproszonych około 35, tylu ma znak Accepted. Mimo to pisze, że jeszcze 6 brakuje, nie nadaje 4 punktów za pytania, nie nalicza WCALE za nowych zarejestrowanych, więc coś im się chyba... że tak ujmę, poyebao Smile