Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiam.com Czy zarabiam.com - Ty zdecyduj :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Zarabiam.com Czy zarabiam.com - Ty zdecyduj :) (/Temat-Zarabiam-com-Czy-Lockerz-Forum-eu-Ty-zdecyduj-35586)

Strony: 1 2


Zarabiam.com Czy zarabiam.com - Ty zdecyduj :) - Killer - 20-04-2011 11:14

Teraz po kilku miesiącach z zarabiam.com sądzę że ankieta będzie sprawiedliwa (ponowienie ankiety : http://zarabiam.com/Temat-Lockerz-forum-eu-czy-zarabiam-com-27745 która powstała w dniu zmiany domeny.)

Z którą domeną utożsamilibyście się teraz bardziej ?Smile
Oczywiście wątek jest jedynie informacyjny, adres strony już nie będzie nigdy zmieniany.

Zarabiam.com czy zarabiam.com ?

Zaglosujcie w ankiecie i napiszcie dlaczego Smile


RE: Zarabiam.com Czy zarabiam.com - Ty zdecyduj :) - LessiPL - 20-04-2011 11:17

Zarabiam.com 4Ever


RE: Zarabiam.com Czy zarabiam.com - Ty zdecyduj :) - D3S1DER1UM - 20-04-2011 11:18

LFE się fajnie kojarzy, ale zarabiam.com znowu jest czymś innym, tak jakby uruchomiono nowe forum.
Obydwie nazwy na swój sposób są dobre. Ciężko wybrać jedną.


RE: Zarabiam.com Czy zarabiam.com - Ty zdecyduj :) - Maroni7 - 20-04-2011 11:19

Ja tam zawsze jak ktoś pyta coś to mowie na lfe to znajdziesz ;D a i tak wchodze przez zarabiam.com Tongue


RE: Zarabiam.com Czy zarabiam.com - Ty zdecyduj :) - Boonys - 20-04-2011 12:10

Zdecydowanie lfe.Stare,dobre czasy się przypominają.
Cóż,zc to nie to samo co lfe.Wole stare czasy.


RE: Zarabiam.com Czy zarabiam.com - Ty zdecyduj :) - Czarny767 - 20-04-2011 12:11

zarabiam.com - LFE . Wink


RE: Zarabiam.com Czy zarabiam.com - Ty zdecyduj :) - Zythus - 20-04-2011 12:12

Yyy mleko?
Kiedyś było lepiej
Mało starych wyjadaczy zostało, z początku 2010 roku... Smile
Ale zc może być, ja raczej używam zc.


RE: Zarabiam.com Czy zarabiam.com - Ty zdecyduj :) - Mazurex1 - 20-04-2011 12:13

Szczerze lubię i to i toBig Grin


RE: Zarabiam.com Czy zarabiam.com - Ty zdecyduj :) - paskur - 20-04-2011 12:30

jednak mam ten sentyment do LFE ;(
zarabiam.com jest jednak prestiżem, ale lfe 4ever


RE: Zarabiam.com Czy zarabiam.com - Ty zdecyduj :) - Grub63 - 20-04-2011 13:22

(20-04-2011 11:19)Maroni7 napisał(a):  Ja tam zawsze jak ktoś pyta coś to mowie na lfe to znajdziesz ;D a i tak wchodze przez zarabiam.com Tongue

to tak, jak ja Wink
jednak co stare, to jare - LFE 4 EVER Smile