Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]GoYT - Youtube Bot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]GoYT - Youtube Bot (/Temat-Zamkniety-GoYT-Youtube-Bot-35575)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty]GoYT - Youtube Bot - hd2d - 20-04-2011 01:18

[Obrazek: goytbasic.png]


GoYT by Krypa

Jako że obiecałem że napiszę coś takiego, tak uczyniłem. Udostępniam wam mojego GoYT, którym możecie promować swoje filmiki. Bot oczywiście w wersji darmowej trafia w wasze ręce, natomiast jeżeli spodobał wam się bot, potrzebujecie czegoś do promowania, nie macie co zrobić z pieniążkami zapraszam do zakupu pełnej wersji bota. Oczywiście darmowe funkcje będą modyfikowane, dodane zostaną nowe przy kolejnych aktualizacjach bota.

* Funkcja Like
* Funkcja Dislike
* Subskrybowanie
* Video Comment
* Channel Comment
* Multi Designer - koniec z nudnym i wpadającym w oczy szarym wyglądem, nawet Twoje konta do promowania, muszą jakoś wyglądać Smile
* Account Creator - bo od czegoś trzeba zacząć, jeśli chce się dobrze wypromować filmik
* Multi URL
* Ze swojej strony oferuję pełny support via gg, mail albo jakkolwiek chcecie
* To nie jest pierwsza, i nie ostatnia wersja programu, więc możecie liczyć na aktualizacje
+ coś, co zobaczycie dopiero w wersji 1.0, kiedy będzie wydana Smile


Cena bota: $10

Oto link do darmowego bota:
Link do darmowego bota (ostatnio aktualizowany: 04:25PM 26.04.11 )
Click!


Zostanie dodany również niedługo filmik, pokazujący pracę bota Smile

Kontakt ze mną; PW, gg <10520903>



RE: GoYT - Youtube Bot - Yanke$ - 20-04-2011 06:01

Przetestowałem dziś wersję darmową i ma bardzo duży błąd - po zalogowaniu się na konto i dodaniu łapek/komentów nie wylogowywuje się.. Poza tym chyba wszystko ok, ale program pracował 30 minut zanim skapnąłem się o co chodzi. ; (

Program ładnie wygląda i ogólnie jest w porządku gdyby nie ten 'malutki' błąd.


RE: GoYT - Youtube Bot - hd2d - 20-04-2011 09:04

A zmieniłeś język youtube na angielski? Dołączę do programu plik readme.. dziś Smile
Aktualizacja pierwszego posta, praktycznie całość uległa zmiane. Nie chciałem zakładać nowego tematu. Zapraszam do lektury


RE: GoYT - Youtube Bot - BBoy - 24-04-2011 17:54

Naprawdę Polecam!! Warto!!


RE: GoYT - Youtube Bot - hd2d - 24-04-2011 17:58

Proszę, aby jedna osoba z "elity" forum napisała do mnie, lub w temacie to dam bot'a do recenzji Smile


RE: GoYT - Youtube Bot - Admin - 24-04-2011 18:13

pisze Smile smiało możesz podesłać program mi na pw lub jednemu z super moderatorów a wkrótce znajdzie się jego recenzja Smile pozdrawiam


RE: GoYT - Youtube Bot - hd2d - 24-04-2011 18:18

Jak widzisz wersja 1.0 jeszcze nie doczekała się wydania, postaram się to zrobić jak najszybciej. Kolejnym krokiem który zrobię, będzie wysłanie jednego egzemplarza Tobie Smile


Pozdrawiam


RE: GoYT - Youtube Bot - artekn - 24-04-2011 18:56

Trochę namieszałeś... PRO jest płatny, a Basic darmowy?


RE: GoYT - Youtube Bot - chladek317 - 24-04-2011 22:43

Logiczne . Basic tylko jest do dodawania koment /lapek


RE: GoYT - Youtube Bot - Scoobyx - 24-04-2011 22:59

@UP: Dokładnie, szkoda, że nie po polsku Smile Ale ogólnie bocik fajny.