Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Super Poradnik ShareCash.org Za Darmo. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Super Poradnik ShareCash.org Za Darmo. (/Temat-Super-Poradnik-ShareCash-org-Za-Darmo-35501)



Super Poradnik ShareCash.org Za Darmo. - danioss - 18-04-2011 19:39

Witam, znalazłem poradnik w internecie i udostępnie go każdej osobie która zarejestruje się z mojego refa i zacznie tam zarabiać. Jest to sposób na pobieranie plików, działa. Chcesz spróbuj nie to nie, nie chce za to żadnych pieniędzy, chce refa, i chce, żebyś z tego konta zarabiał na które się zarejestrujesz. Jeżeli masz już konto, to nie pisz, bo jeżeli chcesz po prostu wziąść poradnik i pójść, to idź na youtube i spędź tam pare h szukając tego. Bboy oferuje takie coś za grubą kase. Ja oddam za darmo.
mogę pokazać screeny jak to działa, lub podzielić ekran i pokazać jak pobierać pokaże wszystko, pomoc na gg również. Nie będzie sytuacji, że nie mam czasu.
W poradniku jest wszystko opisane, więc problemów nie ma, ale jak ktoś słaby jaży to pomoge.
35314929 pisać kto chce poradnik, wzamian za rejestracje z refa.
Pierwsze opinie ludzi którzy z niego skorzystają wylądują tutaj.
Poradnik nie jest mój, więc nie ma limitów.
Ja chce tylko refa, ponieważ nie jest on mój.
gg 35314929