Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycja co do serwera ... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Minecraft (/Forum-Minecraft-270)
+--- Wątek: Propozycja co do serwera ... (/Temat-Propozycja-co-do-serwera-35390)

Strony: 1 2


Propozycja co do serwera ... - Morfit - 17-04-2011 03:28

Cześć ...
Mam pewną propozycję, która zapewne nie spodoba się Adminom. Otóż serwer jest, można grać, wszystko jest okej, poza jedną rzeczą ... - tym, że każdy może sobie niszczyć swoje domki, kraść przedmioty i inne rzeczy. Mówiłem już o tym Adminom tydzień/półtora tygodnia temu, a oni postanowili zareagować - mam na myśli plugin MyHome. Niestety żadnej reakcji nie ma. Wszedłem właśnie na serwer, a większość budynków jest poniszczona, tak samo jak drogi. Jeśli ktoś uważa, że to naprawdę fajne, gdy budujesz sobie dom przez 3-4 godziny ( na przykładzie znajomego ) a pół godziny później, wchodzisz i widzisz, że jest spalony/zniszczony to nie zgadzaj się na moją propozycje. Uważam, że są 2 racjonalne wyjścia z tej sytuacji :

1. Zrestartować serwer, całą mapę i dbać o porządek na serwerze. Ja rozumiem, że Admini serwera to też ludzie i mają własne życie, ale nie po to jest się administratorem danego "czegoś" aby później o to nie dbać. Rola administratora polega na dbaniu o to "coś". Proponowałbym również, aby Administratorzy nie mieli możliwości dawania przedmiotów innym ( ale to już z innej beczki, więc napisze o tym kiedy indziej. )

2. Wyłączyć serwer ... Uważam, że gra nie ma sensu, gdy budujemy coś, a później ktoś komu się nudzi, niszczy to w 5 minut.

PS: Zamieszczę jeszcze jednak ankietę dotyczącą mojego pomysłu.


RE: Propozycja co do serwera ... - DJAd1 - 17-04-2011 09:31

Morfit chyba troszeczkę nie znasz się jeszcze na serwerach... Jest coś takiego jak permission jak byś nie wiedział. Wczoraj zbudowałem dom poprosiłem najpierw Dominatora ( on nie wiedział wg. jak domy robić ;/ jak on może być adminem ale ok) i nie wiedział wiec poprosiłem Mariolarsa on mi zrobił permission na dom i teraz nikt go nie może zburzyć oprócz mnie.. Ale jestem za tym aby zrestartować mapę i wszystko od nowa bo zrobił się mały syf.


RE: Propozycja co do serwera ... - Mariolars - 17-04-2011 12:57

(17-04-2011 09:31)DJAd1 napisał(a):  poprosiłem Marello on mi zrobił permission na dom i teraz nikt go nie może zburzyć oprócz mnie..

Marello nie ma admina ani nie ogarnia za bardzo różdżki.



Jestem całkowicie za propozycją numer JEDEN.W tym tygodniu zapewne wyjdzie nowy bukkit i sie ogarnie mape (czyli wgra nową), permission ,i edytuje admina ,który jest teraz do kupienia w SHOP'ie ,gdyż niestety oraz zarazem stety admin ten może wszystko (a to jest za dużo). -Oczywiście to wszystko zależy od dobrej woli kekekiler'a i BANANA ,ale myślę ,że chcą by ten serwer był jednym z lepszych.


RE: Propozycja co do serwera ... - Morfit - 17-04-2011 13:18

(17-04-2011 09:31)DJAd1 napisał(a):  Morfit chyba troszeczkę nie znasz się jeszcze na serwerach... Jest coś takiego jak permission jak byś nie wiedział. Wczoraj zbudowałem dom poprosiłem najpierw Dominatora ( on nie wiedział wg. jak domy robić ;/ jak on może być adminem ale ok) i nie wiedział wiec poprosiłem Marello on mi zrobił permission na dom i teraz nikt go nie może zburzyć oprócz mnie.. Ale jestem za tym aby zrestartować mapę i wszystko od nowa bo zrobił się mały syf.

No, masz rację. Nie znam się na serwerach MC, ale chciałbym na nich pograć Tongue


RE: Propozycja co do serwera ... - DJAd1 - 17-04-2011 13:41

(17-04-2011 12:57)Mariolars napisał(a):  poprosiłem Marello on mi zrobił permission na dom i teraz nikt go nie może zburzyć oprócz mnie..


Sorry mój błąd miało być Mariolars : D


RE: Propozycja co do serwera ... - Marello - 17-04-2011 15:17

1. Ogarnia różdżkę, nie mam admina
2. Morfit 1 i 2 są głupie
3. Kupny admin powinien mieć dużo mniejsze prawa - mapa od nowa, albo siadamy w 5 osób i w 30 min doprowadzimy ją do porządku.
4. @DJAd1 racja, dominator nie ma pojęcie o tej grze ;D


RE: Propozycja co do serwera ... - Morfit - 17-04-2011 15:51

@Marell : 1 i 2 są głupie dla Ciebie, inne osoby uważają je za dobre.


RE: Propozycja co do serwera ... - Marello - 17-04-2011 19:08

@up
Jest głupie bo najpierw trzeba zrealizować mój punkt 3 bo znowu stanie się to samo.


RE: Propozycja co do serwera ... - Mariolars - 17-04-2011 19:50

Tu jest moja propozycja zasad na serwerze:

1.Admin ma zawsze racje.
2.Nie spamujemy na czacie o danie item'ków.


- W mieście obowiązują określone reguły.
1.Każdy domek powinie mieć dokładnie 30 kratek długości i szerokości.
2.Niewolno niszczyć cudze budowle.
3.Niewolno podpalać
4.Niewolno kraść przedmiotów ze skrzyni.
5.Miejsce na budowle przydziela admin.
6.Budowle i skrzynie zabezpiecza admin ,który jest na serwerze.


- Po za miastem można wszystko.
1.Budowle mogą mieć nieokreślony rozmiar.
2.Budowle i skrzynie tak jak w mieście zabezpiecza administrator.



Za łamanie zasad zostaną podjęte konsekwencje co zakończy się kick'iem lub banem.

Pamiętajcie najważniejszą zasadą jest: "Jak kuba Bogu ,tak Bóg kubie."


RE: Propozycja co do serwera ... - DJAd1 - 17-04-2011 21:18

(17-04-2011 15:17)Marello napisał(a):  3. Kupny admin powinien mieć dużo mniejsze prawa - mapa od nowa, albo siadamy w 5 osób i w 30 min doprowadzimy ją do porządku.

Zgadzam się w 100% proponowałbym jakiś temat do rekrutacji na Administratorów sam bym się zgłosił bo mamy przykład , że kupieni Admini nie maja zielono pojęcia o grze ( oczywiście nie wszyscy ) Smile !