Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: Problemik (/Temat-Problemik-35159)



Problemik - ColdGold - 13-04-2011 20:09

Siemka
Mam do was pytanie , ponieważ sam już nie wiem co robić .. mianowicie wygrałem w lutym guitar hero na xboxa 360 ( gitarka , perkusja/bębny , mikrofon , i oczywiście gierka ) i leży już w PE chyba z miesiąc i nie do końca wiem co z nim zrobić ... chciałbym go dostarczyć do Polski ale obawiam się że celnicy się skapną że paczka jest znacznie więcej warta niż 38 $ .. zwłaszcza że waży 8,5 kg ,a nie chce dawać większej wartości niż 40 $ bo mogą zażądać faktury , i co wtedy ? A jeżeli sprawdzą że prawdziwa wartość to około 150 $ to wtedy mi jeszcze kare jebną + normalnie obliczą cło/vat .

Poradźcie co robić ( ebay na razie nie wchodzi w grę )


RE: Problemik - DDK - 13-04-2011 20:12

Statkiem Smile


RE: Problemik - ColdGold - 13-04-2011 20:16

No jeśli już to wysyłałbym statkiem ... ale jeśli będą chcieli to i tak i tak sprawdzą co jest w środku


RE: Problemik - DDK - 13-04-2011 20:32

Małe prawdopodobieństwo że sprawdzą Wink


RE: Problemik - Tech - 13-04-2011 20:45

Czemu na ebayu nie chcesz sprzedać? Byłaby to najlepsza opcja, bo podejrzewam, że za taką przesyłkę Kowalski sobie nieźle policzy Big Grin


RE: Problemik - ColdGold - 19-04-2011 22:09

Ok, a znalazł by się ktoś tak miły kto by pomógł mi wystawić GH na ebay'u z jakimiś instrukcjami ?


RE: Problemik - paskur - 19-04-2011 22:13

Wydaje mi sie ze nie bedzie przypalu przy przesylce do polski, kowalski przeciez wysyla do swojej laski pewnie jako prezent do rodziny i nie ma oplat.

A jaki masz problem zalozyc konto na ebay i sobie wystawic ;p