Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! (/Temat-Kwietniowy-Forumowy-Restock-Wygrywaj-z-Zarabiam-com-35121)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - Coristo - 27-04-2011 05:03

Bierzem Pendrive Wink


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - Lothar632 - 27-04-2011 19:21

Dużo nagród, dobrze byłoby wygrać pakiet punktów na auto-ruch.pl


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - Johny - 28-04-2011 07:53

Może się uda zgarnąć Pendrive Tongue


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - DDK - 28-04-2011 08:45

Wszyscy pendriva Big Grin A ja wezme coś innego bo mnie nie stać na pendraka ( mało FG ) Sad


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - pierog007 - 28-04-2011 12:19

Ile FG na jaką nagrodę? Jest gdzieś katalog?


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - Killer - 28-04-2011 13:07

ogolnie nagrody sa od kilku fg (zeby nikt nie tworzyl multi i zamawial na innych kontach Tongue )
ale ceny nie beda znane do chwili restocku


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - Admin - 29-04-2011 09:48

Proszę o szczególną uwagę przy wypełnianiu pól zamówień (w pierwszym poscie jest troche więcej opisane), ponieważ źle wypełnione zamówienia będą anulowane i nie będzie możliwości ich zmiany ! Jeśli pole wymaga nicku z portalu konkursowego to wpisujemy nick z tego portalu (nie nick z zarabiam, nie Twój email) w przeciwnym razie zamówienie będzie nie ważne, jeśli w polu jest wymagane podanie pełnego adresu to wpisujemy pełny adres (imie, nazwisko, ulica, miasto, kod pocztowy).

Po zamówieniu nagrody pojawia się okno z gratulacjami, jeśli wygrałeś jakąś nagrode to absolutnie nie zamawiaj kolejnej, ponieważ stracisz wszystkie.


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - pierog007 - 29-04-2011 11:42

Poszukuję jakiegoś działającego autofilla do tego restocku, może być też przerobione LRC albo ER. Pisać PW.


joke Jerk2


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - Admin - 29-04-2011 11:56

zaden autofill nie zadziala z prostej przyczyny - kazdy formularz jest inny Smile


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - arkadiareda - 29-04-2011 14:50

Chciałabym dołączyć się do zabawy ale nie wiem w jaki sposób zdobyć FG potrzebne do zapłaty za niektóre nagrody. Chyba dobrze zrozumiałam? Doczytałam ,że słowo klucz pojawia się na shoutboxie, ale ktoś może mi powiedzieć co to znaczy?
Jestem nowa i jeszcze nie bardzo się orientuję.
Proszę o pomoc.