Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! (/Temat-Kwietniowy-Forumowy-Restock-Wygrywaj-z-Zarabiam-com-35121)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - Zythus - 30-04-2011 11:14

Aby ograniczyc boty?
1. Jakie boty? C4C? Łał.
2. Skoro miało, to chyba powinno być kilka oddzielnych "textboxów". Ci którzy zrobili tak jak dydek, czyli mieli przygotowane to wszystko na "kopiuj-wklej" praktycznie nie dali szans tym, którzy wklepali to wszystko ręcznie. Ale spoko, jeden "textbox" jest lepszy, niż kilka.
3. No pewnie, że nie pisało samo "adres", ale gdy słyszysz, że inni zamawiają, to nie czytasz opisu nagrody, tylko rzucasz pojedyncze spojrzenie, i automatycznie kojarzysz. Te 6 osób zrobiło tak samo, adres skojarzył się z jednym i tyle

Wierze ze na nastepnych rozdaniach nie będzie takich głupich "textboxów".


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - Majka - 30-04-2011 11:17

Gratuluje wszystkim wygranych.


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - DJAd1 - 30-04-2011 11:22

No niestety mi zabrakło tylko imię i nazwisko trudno ! Smile Gratuluje wszystkim !


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - Admin - 30-04-2011 11:24

@zytek

1. zadnego c4c on byl zbędny Smile pospolitego autofila, dlatego szablon nie byl standardowy.
2. sam sobie odpowiedziałeś.
3. "Te 6 osób zrobiło tak samo" nie gadaj głupot skoro nie widzisz wyników w bazie, niektóre asy wpisały sam kod pocztowy inne adres email Wink Regulamin był czysty i klarowny od początku było wiadomo że będzie jeden textbox,

Cytat:Regulamin :
... czasem Wasz adres email, zdarza się również, że wymagane jest podanie pełnego adresu wysyłki w jednym polu...

trzeba było wziąść przykład ze ddk'aSmile


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - Zythus - 30-04-2011 11:28

2. sarkazm gdybyś nie zauważył. Smile
3. Co takiego?

Każda nagroda posiada inny formularz, czasem jest to sam nick na zarabiam.com, czasem nick na portalu w którym zamawiamy nagrodę, czasem Wasz adres email, zdarza się również, że wymagane jest podanie pełnego adresu wysyłki w jednym polu, po uzupełnieniu pola należy przepisać kod captcha i nacisnąć przycisk "zamów"

Nie było captchy, po następne - gdyby było jasno powiedzianie, to każdy by to miał na kopiuj wklej. A wg tego co napisales, mogl byc sam nick, sam email.
Napisałeś, że może być, a nie, że będzie. To różnica Smile
Więc nie można było być pewnym, ale przez to Ci którzy wpisywali ręcznie praktycznie nie mieli szans. Mam nadzieję, że na następnym restocku się poprawisz


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - Killer - 30-04-2011 11:37

@zytek

spodziewałem się że pojawi się jakiś neo co będzie płakał że nie wygrał ale sądziłem że będzie to ktoś pokroju szafiego...

3.No właśnie "MOŻE BYĆ" a nie że będzie więc mogłeś podjąć ryzyko, nie zrobiłeś tego, przegrałeś.
Inni też nie wygrali, ale znali regulamin i się z tym pogodzili, Ty tez pogódź się z porażką.


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - LessiPL - 30-04-2011 11:53

Niektórzy są żałośni trzeba było przeczytać regulamin który był bardzo oczywisty jeśli nie potraficie czytać ze zrozumieniem to polecam powrót do podstawowki/pedałówy/gimnazjum. Co niektórzy niech nauczą się przyjmować porażkę.


Ja zamówiłem PRAWIE to co chciałem Tongue
było bardzo fajnie, dzięki za mile spędzony czas i organizacjeWink


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - Zythus - 30-04-2011 12:09

Killer , a nie sorry, Banan, nie musisz mnie wyzywać od razu Smile


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - dabex - 30-04-2011 12:10

Ja nic nie trafiłem mimo że zamówiłem konto vip w serwisie urwijnagrody.pl ale przyznaje się , że dopiero później zobaczyłem o fakcie że te konta dostają osoby zarejestrowane po 22.04 mnie to nie dotyczy cóż moja wina.
Generalnie mimo wszystko gratuluje pomysłu i realizacji /domyślam się ile trzeba było się namęczyć o te nagrody/.Gratuluje wygranych i czekam na następny Huh


RE: Kwietniowy Forumowy Restock - Wygrywaj z Zarabiam.com ! - sl0910 - 30-04-2011 12:19

Ja jestem zadowolona z restocku. Chociaż raz udany, bo te na Lockerz to masakra jakaś. Tongue
Chciałam zamówić zegarek i się udało, Huh ale moment zwątpienia był, bo na szybko nie zdążyłam zauważyć czy miałam wpisać tylko login czy coś jeszcze tam było... na szczęście nic więcej nie było... Lol

Gratulacje dla wszystkich, którym się udało i wielkie podziękowania dla Admina Smile