Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! (/Temat-Sprzedam-Youtube-Accounts-Creator-v1-5-Bez-weryfikacji-35081)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - hd2d - 15-04-2011 17:45

Program najprawdopodobniej dziś lub jutro ujrzy światło dzienne w wersji 1.6.
Co poprawiono? Teraz jest dużo wygodniej, mniej własnego wkładu trzeba włożyć w tworzenie konta (max 5sekund na tą captchę, i tyle!). Dodtkowo będzie zapisywanie kont na pulpicie "w razie czego"

Próg dotychczasowych weryfikacji? 0%. Żadne konto nie wymagało dodatkowego zweryfikowania Smile


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - begr8t - 15-04-2011 20:38

świetnie, działa elegancko. Smile


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - Polak123 - 15-04-2011 22:25

Polecam program 100 % opłacalny w parę sekund robi się 1 konto brak weryfikacji SMS Big Grin


Polecam świetny support ze strony autora Tongue


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - Miko1029 - 17-04-2011 13:11

Polecam! Program rewelacyjnie tworzy konta. Transakcja szybko, łatwo i przyjemnie!


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - milosz998 - 17-04-2011 13:21

No i kilka błędów jednak jest Smile Czasami program wywala jakiś błąd dziwny, lub nie wpisuje hasła przy powiązywaniu konta i trzeba czasami wpisać je ręcznie ale ogólnie jest spoko i być może jest to spowodowane jakimiś błędami u mnie na lapku.


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - Adamoll - 21-04-2011 09:52

Kupiłem tego bota i działa wyśmienicie.
Obsługa jest bardzo prosta. Wystarczy wpisać nick, przepisać captchę, kliknąć ok i reszta sama się robi.
Zrobiłem na razie paręnaście kont i wszystkie się trzymają.
Polecam wszystkim.


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - hd2d - 25-04-2011 11:39

Zmiana ceny, podwyżka o $1, ponadto można płacić kontami yt.


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - ciastkO - 26-04-2011 08:09

Zakupiłem bota na innym forum w 100% polecam.


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - hd2d - 01-05-2011 17:21

Sprzedaż zostaje wstrzymana, dziękuję bardzo wszystkim chętnym, bota będzie można dalej nabyć w programie GoYT Pro.

Wszyscy którzy dotychczas kupili Kreator, będą stale informowani o aktualizacjach.


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - HeniutX - 24-07-2011 12:14

"Otóż bot nie ma funkcji przepisania captchy, a jako że sposób powstawania kont opiera się na metodzie która jest udostępniona na forum, to trzeba przepisać raz captchę." Jaka to metoda, bo jej nie mogę znaleźć?

@down
Sory, ale muszę to wiedzieć, bo robię podobnego bota