Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! (/Temat-Sprzedam-Youtube-Accounts-Creator-v1-5-Bez-weryfikacji-35081)

Strony: 1 2 3 4


[Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - hd2d - 12-04-2011 19:08

Witam, oferuję wam bota, którego zadaniem jest tworzenie kont do youtube. Bot działa w 99% automatycznie, nasz wkład to max 10sekund. Otóż bot nie ma funkcji przepisania captchy, a jako że sposób powstawania kont opiera się na metodzie która jest udostępniona na forum, to trzeba przepisać raz captchę. Dzięki temu nie musimy sami siedzieć, wypełniać wszystkie formularze, tworzyć skrzynki pocztowe specjalnie tylko dla konta yt, weryfikować linków aktywacyjnych, wszystko działa automatycznie. I to właśnie wam oferuję, oszczędność waszego czasu, i wygodę w tworzeniu nie rezygnując z funkcjonalności.

Jak on działa? Otóż bardzo prosto:
> Kontaktujesz się ze mną po wysłaniu pieniędzy. Dostaniesz program którym wygenerujesz sobie swój unikalny kod, który mi wyślesz. Po tym otrzymasz program

> Podajesz nick jaki ma mieć nowe konto
> Podajesz hasło jakie ma mieć konto (zrobisz to raz, a później już nie musisz - inne konta mogą mieć to samo)
> Start
> Po chwili poprosi Cię o wpisanie captchy
> Idziesz sobie po herbatę, piszesz na gg, udzielasz się na forum czy wrzucasz nowy film na yt w międzyczasie
> Poprosi Cię o powiązanie konta (od razu zobaczysz, czy jest weryfikacja sekundę później, i czy konto powstało)
> Koniec

Wersja v1.5
Posiada automatyczne sprawdzanie skrzynki, aż do momentu kiedy przyjdzie email aktywacyjny, więc wszystkie konta które powstały w tej wersji nie wymagały jakiejkolwiek weryfikacji konta. I zbędna praca zostaje zautomatyzowana Smile
Wprowadzone pewne zabezpieczenie

Ile osób zapłaciło już za program: 9
Ile osób do tej pory tylko zamówiło program: 0

Ale po co tworzyć konta na yt?
Dzięki temu będziesz miał możliwość promowania swoich filmów na yt. Jest to wręcz wymagane przy filmach z linkami z sc/cf/g4f itd.
Dodatkowo możesz tworzyć masowo konta, które potem możesz sprzedać.
Co dają Ci te możliwości? Oczywiście czysty zysk. Za 100 kont możesz dostać ~$10, czyli szybko Ci się to zwróci

[Obrazek: creatorn.jpg]

1.Nazwa usługi: Youtube Accounts Creator 1.5 by Krypa aka Rockndrug
2.Opis usługi: Sprzedaż
3.Kontakt: GG: 10520903, PW
4.Cena: $3.5 dla pierwszych 3 osób[/s], każdy kolejny $5 / 80kont yt
5.Sposób zapłaty za przedmiot: PayPal (ew. doładowanie za 10zł play, ale na to się zgodzę jednorazowo)[/center]

> ochraniacz na tyłek <
Bot oferuję automatyzację sposobu, który na dzień dzisiejszy działa WYŚMIENICIE i działa on już od długiego czasu, Może się zdarzyć że wyjdą jakieś ograniczenia albo przestanie sposób całkowicie działać. Miejmy nadzieję że tak się nie stanie przez dłuugi czas

Zwroty pieniędzy nie wchodzą wtedy w grę.
> ochraniacz na tyłek <


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - BBoy - 12-04-2011 19:11

pisz na gg 1281593


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - Lontek - 12-04-2011 19:47

Ktoś zaufany kupował ? Działa ?


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - hd2d - 12-04-2011 19:52

BBoy kupił, i obecnie go testuje Smile
Napisał na gg, że napiszę później reckę


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - BBoy - 13-04-2011 07:02

Kupiłem Program.
Moja ocena to 9/10.
Jedyne minusy to to że my musimy wpisywać nick.
W 10 sekund można zrobić konto !
Polecam!


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - n1dor - 13-04-2011 10:27

niestety BBoy jak dla mnie zaufana osoba nie jest : <


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - BBoy - 13-04-2011 10:31

Nie musisz mi wierzyć.


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - Scoobyx - 13-04-2011 10:39

W google znalazłem ten sam program za free. Też bez weryfikacji. Więc są w tym jeszcze jakieś dodatki?


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - n1dor - 13-04-2011 10:41

Scoobyx moglbys podrzucic linka tutaj na forum, jezeli z jakiegos powodu nie na forum to na prv ?


RE: [Sprzedam] Youtube Accounts Creator v1.5 - Bez weryfikacji! - hd2d - 13-04-2011 14:13

Niemożliwe że to jest ten sam program. Jeżeli znalazłeś program, który działa na tej samej metodzie i robi niemalże wszystko automatycznie (włącznie z klikaniem link aktywacyjny itd) to dobrze. Program napisałem sam, skończyłem jak i zacząłem go wczoraj więc z tamtym nie mam nic wspólnego.

Na mój program mogę zaświadczyć że działa, i opinie (na tym forum dopiero jedna) są jednoznacznie. Działa on wyśmienicie, tworzy konta szybko, bezproblemowo a co najważniejsze, bez weryfikacji. Niedługo update programu.