Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wartosc dolara - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Wartosc dolara (/Temat-Wartosc-dolara-35057)

Strony: 1 2


RE: Wartosc dolara - Raperrek - 18-04-2011 19:44

(12-04-2011 17:18)n1dor napisał(a):  Czyli warto poczekac troszke, z wyplata kasy na konto ? Ja posiadam w milenium konto oszczednosciowe, ktore ma okolo ~5% oprocentowania w skali roku, dlatego i chcialbym odrazu wymieniac $ na zł oraz wszystko miec na jednym koncie. Jak juz napisalem 18 lat jeszcze nie mam, dlatego nie zaloze kolejnego konta. No ale dzieki chlopaki za opdowiedzi. Jezeli ktos jeszcze ma jakies propozycje to mile widziane ; >

Napisze tylko ze zarabiam tylko przez internet, tak wiec w moim wieku (ze wzgledu na szkole) nie sa to az tak gigantyczne sumy, zeby operowac kilkoma kontami w banku Big Grin

Powiedz mi tylko, ile myślisz że zyskasz przy tym oprocentowaniu przez 3 miesiące, ile masz kasy?