Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie, chyba że WYJEŻDŻAM ] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie, chyba że WYJEŻDŻAM ] (/Temat-Lista-gier-uzytkownikow-PSN-Aktualizowany-codziennie-chyba-ze-WYJEZDZAM-34766)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Paviano - 18-04-2011 18:58

Nick PSN: Pavos90 (z forum Paviano)
Headset: jest kamera (nie ma :] będzie za tydzień xd)
Gry na PS3:
- GTA IV,
- GTA IV Episodes from Liberty City (wszystkie DLC),
- Red Dead Redemption + wszystkie DLC,
- Metal Gear Solid 4,
- Killzone 2 + wszystkie DLC,
- Borderlands GOTY (wszystkie DLC),
- Wolfenstein,
- Little Big Planet + wszystkie dlc,
- Call of Duty: Black Ops + wszystkie dlc + dlc z wersji Hardened i Prestige,
- M.A.G. + wszystkie DLC.



PROPOZYCJA!!!
Pod każdym nickiem gracza napisz:
Headset: jest/brak/jest kamera


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - mikolaj90 - 06-05-2011 16:58

Proszę o dodanie Killzone 3 Smile


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Paviano - 12-05-2011 13:13

byś zaktualizował?!

Call of Duty: Black Ops + wszystkie DLC + DLC z edycji Hardened/Prestige
L.A. Noire + exclusive DLC z pre-order


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Morfit - 12-05-2011 13:22

Nie wiem czy zauważyłeś w nazwie tematu, ale widocznie widać napis AKTUALIZOWANY CODZIENNIE !


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Paviano - 13-05-2011 07:26

No a zobacz datę mojego poprzedniego postu: 04-18-2011 07:58 PM, to jest prawie miesiąc.


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Morfit - 13-05-2011 18:56

To człowieku, zamiast pisać tak jak ja w temacie mogłeś napisać normalnie, wtedy bym Ci dopisał te gry. Pod spodem napisałeś : PROPOZYCJA więc uznałem Twój post jako PROPOZYCJĘ. Pisz bardziej zrozumiale.


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Paviano - 13-05-2011 19:18

Piszę czytelnie. Propozycję dałem pod grami.
Poza tym dodaj gry tak, jak ja napisałem, bo nie znam L.A. Noire Exclussive T_T
DLC z Hardened/Prestige, pre-order i exclusive też napisz, bo nie każdy będzie wiedział, że mam te DLC


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Morfit - 13-05-2011 19:53

(13-05-2011 19:18)Paviano napisał(a):  Piszę czytelnie. Propozycję dałem pod grami.
Poza tym dodaj gry tak, jak ja napisałem, bo nie znam L.A. Noire Exclussive T_T
DLC z Hardened/Prestige, pre-order i exclusive też napisz, bo nie każdy będzie wiedział, że mam te DLC

"czytelnie" ? Wydaje mi się, że każda osoba na forum pisze czytelnie, nie ważne że analfabeta, ale czytelnie ... dodane jest tak jak chcesz.

Btw. jeśli myślisz, że nie aktualizuje to sobie mogłeś zobaczyć że Mikołaja grę dodałem.


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Paviano - 13-05-2011 21:50

On dodał grę pół miesiąca później.
Dobra koniec spamu Big Grin
Jak coś będzie nowego to wpiszę :]
btw. to z headsetami będzie?


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Morfit - 13-05-2011 21:54

Nie, nie będzie.