Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe zakłady sportowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Darmowe zakłady sportowe (/Temat-Darmowe-zaklady-sportowe-34568)

Strony: 1 2 3


RE: Darmowe zakłady sportowe - kali657 - 21-04-2011 16:58

Pełna Acess Członkostwo jest dostępne tylko dla mieszkańców następujących stanach: Alaska, Arizona, Kalifornia, Kolorado, Connecticut, Delaware, Hawaje, Illinois, Iowa, Kansas, Louisiana, Maine, Massachusetts, Missisipi, Nebraska, Nevada, New Hampshire, New Jersey , Nowy Meksyk, Nowy Jork, Północna Karolina, Oregon, Pennsylvania, Rhode Island, w stanie Utah, Vermont, Wirginia, Wirginia Zachodnia, Wisconsin, Wyoming, District of Columbia. Ponadto Pełna Acess Członkostwo jest dostępne dla mieszkańców Argentyny, Australii, Brazylii, Bułgarii, Kanada, Egipt, Finlandia, Francja, Niemcy, Indie, Meksyk, Norwegia, RPA, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja i Wielka Brytania.

Nie ma Polski.


RE: Darmowe zakłady sportowe - fcrealamdryt - 25-04-2011 18:07

ja tez z twojego refa


RE: Darmowe zakłady sportowe - firzen96 - 04-06-2011 13:29

Zarejestrowałem z refa


RE: Darmowe zakłady sportowe - scofi - 06-06-2011 16:20

Zarejestrowałem z refa


RE: Darmowe zakłady sportowe - Roben - 26-08-2011 21:08

Nowy sezon nowe granie nowe możliwości.


RE: Darmowe zakłady sportowe - prxzxd - 27-08-2011 16:49

Zarejestrowany z refa.


RE: Darmowe zakłady sportowe - Kuboss6 - 27-08-2011 18:02

ja takze z refa


RE: Darmowe zakłady sportowe - mareczek - 28-08-2011 19:45

Zapraszam do rejestracji z mojego refa.(Jestesmy wtedy znajomymi i mozecie ogladać moje typy) Jest to dobre rozwiazanie bo majac swoich znajomych nawet nie majac pomysłu co obstawic mozemy popatrzec na co stawiają nasi znajomi.

Tak,tak sranie w banie... Jak ktos sie rejestruje z twojego refa to dostajesz bonusowa kaske wiec badzmy szczerzy Wink Poza tym jak to ktos wyzej napisal 'Full access' nie jest dostepne dla Polski, a jesli chcemy wyplacic pieniadze to o ile sie nie myle te 'pelne czlonkostwo' jest nam potrzebne.. Albo jesli nie mamy full access to dostajemy polowe mniej pieniedzy.. Jest tam napisane ze 0.50$ za 1.00$ czyli chyba polowa. Jesli sie myle to wyplac te 200$ daj dowod i wtedy zaczne obstawiac bo wygralem 23 $ dzisiaj ale co z tego jak dotre do 200$ i nie bede mogl wyplacic? Wink


RE: Darmowe zakłady sportowe - Roben - 29-08-2011 09:10

Wielki znawco jak dojdziesz do 200$ to bez pełnego dostępu dostajesz połowe tej sumy.Zresztą ja już więcej czasu spędzam na tej drugiej stronie ktora jest teraz na topie.


RE: Darmowe zakłady sportowe - mareczek - 29-08-2011 09:28

Eee slepy jestes? Przeciez napisalem ze dostajesz polowe albo wcale (nie bylem pewny). Najpierw daj jakis dowodzik ze wyplacasz a potem podawaj a nie.. Zapewne chodzi o druga strone Beticious, tia juz to widze ze Ci PS3 wysla do Polski, ale jak jednak by wyslali to mozesz napisac wtedy wszyscy sie beda rejestrowac. Pozdro.