Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe zakłady sportowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Darmowe zakłady sportowe (/Temat-Darmowe-zaklady-sportowe-34568)

Strony: 1 2 3


Darmowe zakłady sportowe - Roben - 03-04-2011 19:58

Witam.Jesli ktos lubi obstawiac mecze to zapraszam do gry na pewnej amerykanskiej stronie bukmacherskiej. Czesc z Was pewnie pamieta strone Beterz gdzie za zdobyte punkty mozna bylo dostac bony na amazon.com. FreeSportsBet jest o tyle lepsze, ze wygrane pieniadze sa odrazu przelewane na nasze konto PayPal. Gre zaczynamy z 1$ i za kazdym razem gdy przegramy nasze konto jest uzupelniane o 0.5$. Obstawiac mozemy m.in. pilke nozna, NBA, NHL, NFL oraz Szkolne Ligi Koszykowki. Jedynym mankamentem tej strony jest to, ze wyplate mozna zlecic dopiero w momencie gdy uzbieramy 200$. Strona jest w pelni darmowa, wiec mozna sie pobawic. Jest bardzo popularna w USA, w godzinach wieczornych zalogowanych jest ponad 1,500 osob. Strona jest wyplacalna, wystarczy wejsc na forum i poczytac lub skontaktowac sie z ludzmi z rankingu poprzez PW lub ogolnodostepny chat.
Obstawiac swoje typy mozemy poprzez zakladke "Play", a nastepnie "Place regular sports bets".
Mamy tam do wyboru 3 glowne zakladki:
-Straight = typ pojedynczy. Wybieramy jeden mecz i obstawiamy za wybrana stawke
-Parlay = typ akumulowany. Mozemy wybrac do dziesieciu typow i je obstawic. Wszystkie kursy sie mnoza.
-Teaser = sa to specjalnie przygotowane kursy o wiekszych ATS(o tym dalej), ale zarazem mniejszych kursach. Wedlug mnie nie warto tam wogole zagladac.
Pod tymi zakladkami mozemy wybrac rowniez dyscypliny sportu, tutaj chyba nie ma co tlumaczyc.
Do kazdego zdarzenia mamy kilka mozliwosci do wyboru.
-ATS = taki europejski handicap. Liczba bramek ktora jest dodawana/odejmowana danej druzynie przed rozpoczeciem meczu. Jesli liczba bramek bedzie rowna to stawka ktora postawilismy jest zwracana. Czyli obstawiamy ATS -1 na Barcelone w meczu z Realem. Barcelona wygrywa jedna bramka czyli na FSB mamy 0-0, wiec dostajemy zwrot stawki.
-Total = liczba bramek ktora padnie w meczu. O = over, U = under.
-Moneyline = zwykly typ na zwyciestwo danej druzyny.
Kursy sa podawane w amerykanskim sposobie, wiec warto sobie kliknac "See decimal Odds" i tam przegladnac sobie kursy na dane spotkanie.

Zapraszam do rejestracji z mojego refa.(Jestesmy wtedy znajomymi i mozecie ogladać moje typy) Jest to dobre rozwiazanie bo majac swoich znajomych nawet nie majac pomysłu co obstawic mozemy popatrzec na co stawiają nasi znajomi.
Mój Reflink

Czysty link

Aktualnie ten jest teraz na topie
Ref

Czysty


RE: Darmowe zakłady sportowe - nothing - 03-04-2011 20:45

Zarejestrowałem się z refa zobaczę jak mi pójdzie obstawianie


RE: Darmowe zakłady sportowe - Jeppers - 03-04-2011 22:07

nie wiem co masz za refa, ale zarejestrowałem się Smile


RE: Darmowe zakłady sportowe - Roben - 04-04-2011 15:23

Jeppers ciebie widze a ciebie nothing nie mam.
Z refa mam jakąs bonusową kase na koniec miesiaca do obstawiania.


RE: Darmowe zakłady sportowe - Roben - 06-04-2011 12:11

Jak ktos dzis obstawia to warto postawic na mecz lech-podbeskidzie bo jest w ofercie.
A jak wiadomo mecz zakonczyl sie wynikiem 1-1 (moze zaliczą) Big Grin


RE: Darmowe zakłady sportowe - Jeppers - 06-04-2011 18:46

dzięki za ten bug, zaliczyli, mam 11$


RE: Darmowe zakłady sportowe - artekn - 09-04-2011 11:15

Zarejestrowałem się z Twojego linkaWink


RE: Darmowe zakłady sportowe - daniellysy - 09-04-2011 12:10

Ja także z Twojego refa


RE: Darmowe zakłady sportowe - DDK - 09-04-2011 12:15

Zarejestrowałem się Smile


RE: Darmowe zakłady sportowe - Jose - 20-04-2011 13:32

zarejestriwałem się z twojego refa, nazywam się Pavelel