Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powstał Nowy Serwer Minecraft - Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Minecraft (/Forum-Minecraft-270)
+--- Wątek: Powstał Nowy Serwer Minecraft - Zarabiam.com (/Temat-Powstal-Nowy-Serwer-Minecraft-Zarabiam-com-34486)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Powstał Nowy Serwer Minecraft - Zarabiam.com - WilkuNSX - 02-04-2011 20:10

Jeee ! Wbijam dzisiaj ;d Jerk2


RE: Powstał Nowy Serwer Minecraft - Zarabiam.com - ciastkO - 03-04-2011 08:16

Serwer do dupy. Bez pluginów, h moda. Mapa rozwalona. Wszędzie lawa porozlewana. Ludzie kradną itemki z domów. Bród, smród i ubóstwo.


RE: Powstał Nowy Serwer Minecraft - Zarabiam.com - Admin - 03-04-2011 08:29

to moze zasugerujesz/podeslesz pluginy które powinny się pojawić zamiast narzekać Smile

Serwer jest świeży, ma ledwo jeden dzień, jest na nim kilka pluginów, wymaga ogarnięcia.


RE: Powstał Nowy Serwer Minecraft - Zarabiam.com - ciastkO - 03-04-2011 10:23

Moja propozycja jest następująca :
CraftBook,LWC,Cuboid,Premmision,BoomStick
Gate,MyWarp,MyHome,KiwiAdmin,iChat,KiwiAdmin


RE: Powstał Nowy Serwer Minecraft - Zarabiam.com - BartuS - 03-04-2011 10:43

Ja tez dzisiaj wbije Smile Mam nadzieje, ze nie bedzie griefterow :|


RE: Powstał Nowy Serwer Minecraft - Zarabiam.com - Paviano - 03-04-2011 11:15

Banan, lepiej byś dał serwer Garry's Mod'a steam a nie taki syf spixelowany.


RE: Powstał Nowy Serwer Minecraft - Zarabiam.com - Mariolars - 03-04-2011 13:39

(03-04-2011 08:16)ciastkO napisał(a):  Serwer do dupy. Bez pluginów, h moda. Mapa rozwalona. Wszędzie lawa porozlewana. Ludzie kradną itemki z domów. Bród, smród i ubóstwo.


Tak jak admin napisał serwer jest świeży. Jest to niestety lub stety najnowszy bukkit pod ,który nie ma za dużo pluginów . Więc najpierw myśl lub pytaj (jak Maniew) ,a potem obrażaj nowe "dziecko " Admina. Wystarczy poczekać góra tydzień ,a wszystkie potrzebne pluginy będą wgrane.


RE: Powstał Nowy Serwer Minecraft - Zarabiam.com - DDK - 03-04-2011 15:18

(03-04-2011 11:15)Paviano napisał(a):  Banan, lepiej byś dał serwer Garry's Mod'a steam a nie taki syf spixelowany.


GModa mało kto ma Big Grin Tez mi sie wydawało że ten Minecraft jest gówno warty jak zobaczyłem screeny, ale jak zagrałem to od razu zmieniłem zdanie Smile Garrys Mod też niczego sobie ale za mało ludzi jak na razie gra ^^.

Btw. polecam zakup GModa Big Grin Z CS: Source kosztuje chyba 19€ na Steam


RE: Powstał Nowy Serwer Minecraft - Zarabiam.com - RafaBP - 03-04-2011 15:24

ściągnąłem gre z liku co ktoś podawał, gra niby działa,ale jak biore multi i wpisuje ZARABIAM.COM to takie coś mam

http://screenshooter.net/1452733/saavvqr

pomoze ktos ?


RE: Powstał Nowy Serwer Minecraft - Zarabiam.com - ciastkO - 03-04-2011 16:09

Może lepsza była by wersja 1.3?