Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Moderowany" dział SPRZEDAM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: "Moderowany" dział SPRZEDAM (/Temat-Moderowany-dzial-SPRZEDAM-34469)

Strony: 1 2


"Moderowany" dział SPRZEDAM - BartuS - 02-04-2011 10:23

W związku z różnymi kradzieżami, sprzedażą bez pozwolenia, proponuję dział SPRZEDAM zrobić jako moderowany, aby coś sprzedać np. Bota musimy pokazać dowód administracji, że jest to nasz bot, albo pokazać pozwolenie na sprzedaż.

Nie żeby coś, ale dzieki takiemu pomysłowi tematy typu TEN nie powstawały by, łącznie z tymi sporami...


Pozdro, BartuS Smile

PS Moderowany, nie zakazany.


RE: "Moderowany" dział SPRZEDAM - Kosto12 - 02-04-2011 10:27

popieram ;d


RE: "Moderowany" dział SPRZEDAM - Leopard - 02-04-2011 10:27

Jestem za, dobrze by było też wyznaczyć "Specjalistę" orientującego się w botach i tak dalej, aby on oprócz moderatorów mógł akceptować wątki. Do tego najlepiej byłoby wprowadzić też ograniczenie od np. 25 postów (na pisanie wątków).


RE: "Moderowany" dział SPRZEDAM - Dominator - 02-04-2011 10:30

Popieram Leoparda, choć pomysł z ograniczeniem postów jest mój Big Grin


RE: "Moderowany" dział SPRZEDAM - SilverNight - 02-04-2011 10:32

Jestem Za ! Smile


RE: "Moderowany" dział SPRZEDAM - Nutric - 02-04-2011 10:42

Jestem za!


RE: "Moderowany" dział SPRZEDAM - tomko111 - 02-04-2011 10:45

popieram w 100%!


RE: "Moderowany" dział SPRZEDAM - LessiPL - 02-04-2011 10:47

jak zwykle kazdy jest a za przeproszeniem gówno napisał w tym temacie.

Ogranicznik postów ? znajdzcie plugin cfaniaki przeciez takie tematy na zarabiam.com już były.
Ocenianie właściciela licencji ? Ciekawe jak ... Jeśli wyśle pierwszy program który nie jest mój to będę jego właścicielem ? to nie urząd patentowy, nie ma łatwego sposobu na zweryfkowanie takich rzeczy - dlatego taki pomysł to stracony czas administracji jak i potencjalnych sprzedawców.

Zarys pomysłu owszem jest dobry ale na 100% trafi do kosza bo zerowe jego wykonanie. Takie tematy już były i póki sami czegoś nie wymyślicie to nikt za Was tego nie zrobi.


RE: "Moderowany" dział SPRZEDAM - Driver - 02-04-2011 10:53

Ja jestem za pomysłem Bartusia


RE: "Moderowany" dział SPRZEDAM - Admin - 02-04-2011 12:29

LessiPL dobrze napisał/napisała niech ktoś pofatyguje się by rozwinąć temat lub przynajmniej znaleść wtyczke która pozwoli na mybb dać dostęp do danego działu od X liczby postów.

Pisanie jestem "za" i nie wnoszenie nic nowego do tematu jest nieco śmieszne.